Uniklé video ukazuje 30 minut gameplaye ze zrušeného Legacy of Kain: Dead Sun

Série Legacy of Kain naposledy dýchala životem v roce 2003 a Dead Sun měl za úkol vrátit ji zase zpět na výsluní. Měl. Square Enix hru zařízl ještě během vývoje.

Legacy of Kain: Dead Sun

Legacy of Kain: Dead Sun FOTO: Reprofoto YouTube

Na Dead Sun pracovalo britské studio Climax, které stojí mimo jiné za Silent Hill: Shattered Memories nebo portem Warcraft II pro PS1 a Saturn a v současnosti pracuje na čtyř stém osmdesátém pátém přírůstku do série Assassin’s Creed, Assassin’s Creed Chronicles China. Na projektu se podíleli i původní tvůrci Legacy of Kain, Crystal Dynamics, kteří v posledních letech pracovali na Tomb Raiderech.

Vydavatel Square Enix vývoj před třemi roky ukončil, nejspíše ze strachu že by titul nedosáhl na očekáváné prodeje. Už po roce se o Dead Sun ale mluvilo znovu, když na NeoGAFu uživatel s nickem Mama Robotnik odhalil informace o zrušeném projektu. Uniklé video z dneška je rovněž jeho práce.

Climax se při vývoji dost okatě inspirovali Batmanem od Rocksteady a docela překvapivě Dead Sun připomíná mnohem novější Shadow of Mordor. Těžko říct, jestli by něco takového stačilo na úspěch, názor si ale můžete udělat sami.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uniklé video ukazuje 30 minut gameplaye ze zrušeného Legacy of Kain: Dead Sun

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.