Reputace u Talon's Vengeance z neutral na exalted za hodinu? Žádný problém!

Pryč jsou časy, kdy se reputace ve World of Warcraft musela farmit dlouhé týdny. Dnes je taková věc záležitostí hodin a někdy dokonce i desítek minut. Třeba jako v tomto případě.

Talon's vengeance

Talon's vengeance FOTO: Reprofoto YouTube

Pro nové hráče může být získání exalted reputace u některých herních frakcí opravdým oříškem. Server Master of World of Warcraft se tedy celé věci podíval na zoubek a zjistil následující fakta.

V této situaci je důležité to, že holy priest nezíská hunted debuff když zemře, právě kvůli bodům ve spirit of redemption. Stejně tak vám hráč ve vaší partě nedá Mark of prey. Honorless target na lvlu 110 vám marku naopak poskytne. A nakonec, aktivní World Quest nesmí být poblíž, aby se dal použít Ivory talon.

Poté přišli s následující taktikou:

 1. Pozvěte do party 4 holy priesty
 2. Běžte do murločí FFA arény, tam kde je spirit Healer (pokud je zde aktivní World Quest, jděte jinam)
 3. Nechte je sundat si veškerý gear
 4. Zrušte party
 5. Zabte priesty
 6. Získejte Mark of prey
 7. Priesti naopak nezískají debuff
 8. Priesti releasnou a počkají na ressurection od Spirit healera
 9. Opakujte od kroku 5

Tímto můžete získat 100 reputace každých 30 vteřin, což se následně znásobí počtem priestů, kteří jsou ochotni vám pomoci. K dosažení exalted reputace potřebujete celkem 425 marek, ale s Darkmoon faire buffem je to "pouhých" 375. S jedním priestem tak můžete získat 120 marek za hodinu, se čtyřmi nahými priesty pak získáte všech 425 marek za méně než hodinu.

Tipy: 

 • Zabijte všechny vysvlečené priesty co nejrychleji, Spirit healer ressuje každých 30 vteřin, takže se vyplatí tento časový limit využít pokaždé
 • Taktika funguje i pokud jsou vaši priestovští přátelé z jiného realmu, musí však být stejné frakce, jako vy
 • Nejedná se o důležitý bug, takže pravděpodobně nebude prioritou Blizzardu jej co nejrychleji opravit. Eventuelně se tak ale stane, stejně jako tomu bylo u farmení AV dolů. Je třeba mít na paměti, že Blizzard může takovýto exploit v budoucnu postihovat a zvážit, zda úspora času při farmení reputace za tento risk stojí.
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Reputace u Talon's Vengeance z neutral na exalted za hodinu? Žádný problém!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.