V editoru emblémů pro For Honor se můžete opravdu vyřádit

Máte hrůzu nahánějícího bojovníka, obrovskou zbraň a obrovskou dávku kuráže. Co ještě chybí k umocnění herního prožitku? Přeci vaše osobní logo, které budete moci hrdě vystavovat na vlastní hrudi.

For Honor

For Honor FOTO: Reprofoto YouTube

For Honor je v kurzu a tak je jen logické, že se reddit jen hemží množstvím emblémů, které hráči vytvořili a chtějí je sdílet s ostatními. My jsme pro vás vybrali na ukázku pár těch nejzajímavějších. A pokud vás ani jeden z nich nezaujal, vždycky si můžete vytvořit logo vlastní, zcela podle vašich představ.

Jak si vytvořit vlastní emblém?

Pokud se chcete předvést a nastoupit do boje v parádním self-made emblému, pak rozhodně věnujte pozornost této sérii youtube videí. Najdete v nich návod na to, jak vytvořit vlastní logo krok za krokem. Prozatím je tvorba emblémů limitována množstvím vrstev, které Ubisoft implementoval do hry, v budoucnu se ale dá očekávat daleko širší nabídka a tím pádem i daleko více možností pro tvorbu loga, které sedne právě vám. 

Pro tvorbu vlastního loga stačí pouze zopakovat každý krok, který je ve videu zobrazen. Pokud se vám to povede, měli byste se dočkat stejného výsledku, jako autor videa. A jestli vám z nějakého důvodu štít kapitána Ameriky nepadl do oka, návod na zbylé designy naleznete v tomto seznamu videí. Vždycky se však můžete do tvorby pustit na vlastní pěst, takže se rozhodně nenechte motivy z videí limitovat, vytvořit můžete opravdu prakticky cokoli.

Témata: For Honor | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V editoru emblémů pro For Honor se můžete opravdu vyřádit

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.