Beyond Earth se propojí se Sid Meier's Starships

Civilization: Beyond Earth se propojí s další hrou z dílny Sida Meiera s podtitulem Starship, a to nejen příběhově, ale i funkčně.

Sid Meier's Starships

Sid Meier's Starships FOTO: Reprofoto YouTube

Vyplývá to z nového patch notes pro Civilization: Beyond Earth, který uvádí, že hra bude disponovat možností propojení s My2K účtem. Účet bude rovněž využívat i Starship a díky němu se obě hry vzájemně spojí.

Jedna z milých robností v novém patchi bude exkluzivní ledová planeta Glacier. K jejímu získání ale bude potřeba již výše zmíněné propojení Beyond Earth s účtem My2K, kter bude ve hře dostupné s novým ptachem.

Patch také posiluje spoustu divů, které doposud ve hře nebyly tolik významné. Přináší rověž změny v povyšování jednotek a opravuje řadu bugů.

N kompletní patch notes se můžete podívat zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Beyond Earth se propojí se Sid Meier's Starships

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.