Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost jen s nožem? Žádný problém

A bez jediné smrti.

Resident Evil 7

Resident Evil 7 FOTO: Capcom

Hry lákají blázny. Stačí se podívat třeba na Dark Souls. Kromě speedrunnerů najdete hráče, kteří se dostali ke konci na základním levelu, bez pomoci zbraní, zbroje, jediné smrti a s ovladačem pro Guitar Hero v ruce (ne nutně v této kombinaci). Resident Evil 7 sice podobně pestrý osud asi určitě nečeká, ale už teď má své rekordmany.

minulý týden se speedrunnerovi s přezdívkou ItsTheWykydtron podařilo pokořit hru s jednou jedinou zbraní: nožem. Přibližně tříhodinový run ale byl na nejlehčí obtížnost, což logicky vyvolává otázku. Jde toho dosáhnout i na tu nejvyšší?

Tuhle otázku si položil i hráč pod přezdívkou Quizzle a – jak už tušíte z titulku – opravdu se mu to povedlo. Za necelé tři hodiny se prokousal hrou na madhouse, nejvyšší obtížnost v celé hře, a co je ještě více fascinující, zvládl to bez jediné smrti. Je sice jasné, že Quizzle s tímto úspěchem brzy nebude jediný, a pokud svůj čas nevylepší, neodvratně najde své pokořitele, ale do té doby si může užívat svých 5 minut slávy.

Nebo se může pokusit dohrát Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost, s nožem, se zavázanýma očima a s klarinetem místo ovladače. Ani by mě to nepřekvapilo...

Témata: Resident Evil 7
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost jen s nožem? Žádný problém

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.