Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost jen s nožem? Žádný problém

A bez jediné smrti.

Resident Evil 7

Resident Evil 7 FOTO: Capcom

Hry lákají blázny. Stačí se podívat třeba na Dark Souls. Kromě speedrunnerů najdete hráče, kteří se dostali ke konci na základním levelu, bez pomoci zbraní, zbroje, jediné smrti a s ovladačem pro Guitar Hero v ruce (ne nutně v této kombinaci). Resident Evil 7 sice podobně pestrý osud asi určitě nečeká, ale už teď má své rekordmany.

minulý týden se speedrunnerovi s přezdívkou ItsTheWykydtron podařilo pokořit hru s jednou jedinou zbraní: nožem. Přibližně tříhodinový run ale byl na nejlehčí obtížnost, což logicky vyvolává otázku. Jde toho dosáhnout i na tu nejvyšší?

Tuhle otázku si položil i hráč pod přezdívkou Quizzle a – jak už tušíte z titulku – opravdu se mu to povedlo. Za necelé tři hodiny se prokousal hrou na madhouse, nejvyšší obtížnost v celé hře, a co je ještě více fascinující, zvládl to bez jediné smrti. Je sice jasné, že Quizzle s tímto úspěchem brzy nebude jediný, a pokud svůj čas nevylepší, neodvratně najde své pokořitele, ale do té doby si může užívat svých 5 minut slávy.

Nebo se může pokusit dohrát Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost, s nožem, se zavázanýma očima a s klarinetem místo ovladače. Ani by mě to nepřekvapilo...

Témata: Resident Evil 7
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost jen s nožem? Žádný problém

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.