Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost jen s nožem? Žádný problém

A bez jediné smrti.

Resident Evil 7

Resident Evil 7 FOTO: Capcom

Hry lákají blázny. Stačí se podívat třeba na Dark Souls. Kromě speedrunnerů najdete hráče, kteří se dostali ke konci na základním levelu, bez pomoci zbraní, zbroje, jediné smrti a s ovladačem pro Guitar Hero v ruce (ne nutně v této kombinaci). Resident Evil 7 sice podobně pestrý osud asi určitě nečeká, ale už teď má své rekordmany.

minulý týden se speedrunnerovi s přezdívkou ItsTheWykydtron podařilo pokořit hru s jednou jedinou zbraní: nožem. Přibližně tříhodinový run ale byl na nejlehčí obtížnost, což logicky vyvolává otázku. Jde toho dosáhnout i na tu nejvyšší?

Tuhle otázku si položil i hráč pod přezdívkou Quizzle a – jak už tušíte z titulku – opravdu se mu to povedlo. Za necelé tři hodiny se prokousal hrou na madhouse, nejvyšší obtížnost v celé hře, a co je ještě více fascinující, zvládl to bez jediné smrti. Je sice jasné, že Quizzle s tímto úspěchem brzy nebude jediný, a pokud svůj čas nevylepší, neodvratně najde své pokořitele, ale do té doby si může užívat svých 5 minut slávy.

Nebo se může pokusit dohrát Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost, s nožem, se zavázanýma očima a s klarinetem místo ovladače. Ani by mě to nepřekvapilo...

Témata: Resident Evil 7
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Resident Evil 7 na nejtěžší obtížnost jen s nožem? Žádný problém

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  3. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.