DICE žádá komunitu o pomoc s vývojem nové mapy do Battlefield 4

Ojedinělá příležitost se naskytne hráčům Battlefield 4. Budou moci spolupracovat na vytváření nové mapy, která bude následně vydána zdarma pro všechny.

Battlefield 4

Battlefield 4 FOTO: EA

Informace o této akci se objevily na Battlelog blogu. Celé to bude probíhat prostřednictvím něčeho, co bylo nazváno CTE (Community Test Environment), kam dostanete přístup, pokud vlastníte Battlefield 4 Premium, tzn. hru se všemi DLC. Hráči se budou moci zapojit do všech fází vývoje poskytováním nápadů a feedbacku. Studio pak bude vydávat updaty, které budou ukazovat, jak vytváření mapy postupuje.

Dokončená mapa bude poté uvolněna zdarma pro všechny hráče. „Jako poděkování Battlefield komunitě za poskytování excelentního feedbacku ke zlepšení hry“, řekl creative director Battlefield 4, Thomas Anderson. Je pravda, že za dosavadní „beta-testování“ hry si komunita nějaké poděkování rozhodně zaslouží.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: DICE žádá komunitu o pomoc s vývojem nové mapy do Battlefield 4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  2. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.