V DLC do Shadow of Mordor se za elfa postavíme Sauronovi

V DLC The Bright Lord do Middle-earth: Shadow of Mordor, které vychází 10. března, si užijeme zejména epickou bitvu proti temnému pánu Sauronovi.

Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor FOTO: Warner Bros

V novém DLC se za postavu elfa Celebrimbora, který pomohl ukovat prsten moci, postavíme v nelítostném boji boji proti Sauronovi. Vítanou vychytávkou bude možnost použít vlastní prsten, který kromě jiného nositeli dává možnost být neviditelný. Hlavní hrdina se v kůži elfa bude rovněž moci teleportovat léčit pomocí obětování svých spojenců.

The Bright Lord nás provede celkem deseti misemi, které se budou odehrávat před původní hrou na konci života elfského kováře a krále Eregionu, který brání svůj domov před Sauronem. Do hry přibude i nový Challenge mód.

Pro majitele Season Passu vyjde rozšíření 10. března. Cena zatím nebyla upřesněna.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V DLC do Shadow of Mordor se za elfa postavíme Sauronovi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.