Dvojice videí z Mass Effect: Andromeda ukazuje záporáka a představuje průzkumný tým

Hláškující Shepard má snaživého následovníka.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda FOTO: BioWare

Vydání Mass Effect: Andromeda se pomalu blíží. Ačkoli na to jste určitě nezapomněli, BioWare a EA se pojišťují dvěma novými trailery.

Prvním z nich je „filmový“ slepenec příběhových drobků, epických momentů a hlášek vypůjčených od Tonyho Starka, bez kterého se žádná velká hra prostě nedokáže obejít. Podstatné je, že v něm poprvé ukazuje svou tvář hlavní záporák – Archon, vůdce domovské rasy Kettů. Té se kolonizátoři z jiné galaxie příliš nezamlouvají a bude tak na partě okolo Rydera, aby situaci uklidnila. Kromě toho se do traileru vešla ještě další nová rasa, vzdálení příbuzní Twi’leků ale jméno zatím nemají.

Druhé video, další ze série zveřejňované skrz Andromeda Iniative, se zaměřuje na průzkumný tým lodi Hyperion, tak jak vyrazila do neprozkoumaného koutu vesmíru. V jeho čele stojí Alec Ryder, pathfinder, člen N7 a otec sourozenců, jejichž role se zhostíme my. Doplňuje je Liam Kosta, „specialista na řešení krizových situací“, a biotička Cora Harper. A pak je tu ještě nástupce EDI – S. A. M. Navržený samotným Alecem, tohle AI skrz neurální implantát komunikuje a spolupracuje s pathfinderem a všemi členy týmu.

Mass Effect: Andromeda vychází 21. března na PC, PS4 a Xbox One. Ale už 16. března budeme moct na 10 hodin hru okusit prostřednictvím EA Access. A potom se 4 dny užírat ještě větší nedočkavostí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dvojice videí z Mass Effect: Andromeda ukazuje záporáka a představuje průzkumný tým

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.