Videa

New Years Showcase Trailer (2:03) | video: Bandai Namco

Ace Combat 7: Skies Unknown míří i na PC a Xbox One

26.01.2017 000 20:57 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Strangereal konečně na všech platformách.

Dobré zprávy pro fanoušky leteckých arkád. Nezpochybnitelného krále žánru se oproti původním předpokladům dočkáme kromě PS4 i na PC a Xbox One, stejně jako v případě spin-offu Assault Horizon – ale ten před fanoušky série radši nikde nezmiňujte. Vedlejší mise uzpůsobené čistě pro VR sice nejspíše zůstanou exkluzivní záležitostí pro PS VR, ale návrat do univerza Strangereal si budeme moct vychutnat na všech platformách.

Příběh Skies Unknown se bude odehrávat po událostech Ace Combat 6: Fires of Liberation, ale hlavní roli by měly hrát národy z předcházejících dílů. Erusia se zjevně vzpamatovala z drtivého výprasku, který jsme jí uštědřili ve čtvrtém díle a vyhlásila válku vzdálené Oseanské federaci. Uvidíme, jestli za tím opět stojí nevypočítaný expanzionismus, nebo za nitky tahá nějaká třetí strana, jako tomu bylo v případě Ace Combat 5: The Unsung War.

Nový trailer nenabízí příliš dosud neviděných záběrů, ale na tom, že vypadají výborně, to nic nemění. Hra by vyjít v průběhu letošního roku. Bližší datum zatím specifikováno nebylo.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Ace Combat 7: Skies Unknown míří i na PC a Xbox One

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.