Blizzard prý neúmyslně udělal Mei v Overwatchi hubenější. Nazývá to bugem

Blizzard se omlouvá za to, že ve dvou ze svých animací vykreslil Mei hubenější, než jsme od nich zvyklí

Blizzard se omlouvá za to, že ve dvou ze svých animací vykreslil Mei hubenější, než jsme od nich zvyklí FOTO: Reprofoto YouTube

Overwatch je hrou, kvůli které se Blizzard veřejně omlouval už mnohokrát. Vypadá to však, že ať dělají, co dělají, vždycky se najde někdo, komu se zrovna to či ono nebude líbit. V tomto případě s ohlasem veřejnosti Blizzard souhlasil a přidal tak na svůj seznam další z veřejných přiznání chyby v obsahu této hry. 

Tentokrát se jednalo o postavu Mei, která se v nedávné době dočkala nového skinu ve stylu Year of the Rooster. Jelikož tento skin není, jak jsme u této hrdinky zvyklí, huňatým zimním oděvem, Mei v něm zcela logicky vypadá o pár centimetrů hubenější. Upřímně, kdo z nás vypadá v zimním kožichu jakkoli jinak, než jako slušně vyhlížející plyšák?

img-responsive

Mei | foto: Blizzard Entertainment

Podle Blizzardu se jedná o bug, vyskytující se u Luna a Gang´e skinů pro Mei. Její pas se u těchto skinů podle všeho jeví daleko menší, než je tomu u jejího obvyklého vzhledu. Tento bug už po upozornění ze strany komunity ve hře Blizzard opravil. K hráčům se tato změna dostane společně s nejbližším vydaným patchem. 

img-responsive

Blizzard Entertainment | foto: Blizzard Entertainment

“Fanouškové Overwatch milují, částečně proto, protože hrdinové ve hře jsou inspirací pro lidi všech vzhledů, tvarů a velikostí,” uvedl server Kotaku. Ale naprostá většina jich má Overwatch ráda, protože je zábava ho hrát, tečka.

Takhle například Mei vypadá v grafické podobě ze sběratelské edice, bez svého zimního oděvu. 

img-responsive

Mei | foto: Blizzard Entertainment

Zdá se vám, že je postava Mei opravdu rozdílná, nebo se jedná o zanedbatelný detail, který se dá přisoudit především změně oděvu z huňaté zimní výbavy na odlehčenou verzi?

Témata: Overwatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blizzard prý neúmyslně udělal Mei v Overwatchi hubenější. Nazývá to bugem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.