Hitman získává novou úroveň obtížnosti

Ta by měla být skutečnou výzvou i pro ty nejlepší hráče.

Hitman beta se blíží

Hitman beta se blíží FOTO: Reprofoto YouTube

V rámci lednového free updatu dostanete příležitost si hraní na Hitmana pořádně opepřit. Chystá se pro vás totiž nová, dost přísně vypadající obtížnost hraní hry.

Professional Difficulty Level, jak se nová úroveň nazývá, nabídne hráčům nejednu pořádnou výzvu. Samozřejmostí jsou unikátní odměny, upravená herní mechanika a chování AI. Kombinace všech těchto úprav by vám měla poskytnou zcela nový požitek ze hry. 

Novinkou je také to, že si vás lidé budou všímat, pokud ponesete podezřelé předměty. Stejně tak váš převlek může být úplně k ničemu, pokud si nedáte pozor na způsob, jakým zneškodníte NPC. Změny se dočkají také bezpečnostní kamery či možnost ukládat hru. Vše je zkombinováno tak, aby hra byla opravdovou výzvou i pro ty nejlepší hráče.

Pro odemčení Pofessional Difficulty Levelu budete potřebovat aspoň 20. level Mastery pro každou z lokací. Obtížnost bude dostupná pro všechny hlavní příběhové mise, ovšem s vyjímkou prologu. Kompletní první sezóna bude dostupná 31. ledna na PlayStation4 a Xbox One. 

Témata: Hitman
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hitman získává novou úroveň obtížnosti

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.