Videa

Margoria Expansion (0:30) | video: YouTube

Margoria vstupuje jako expanze do Black Desert Online

25.01.2017 000 19:42 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Black Desert Online obdrželo nejnovější expanzi, nesoucí název Margoria. První zmínky o tomto rozšíření vypluly na povrch na Gamescomu 2016 a už dnes se milovníci tohoto MMORPG dočkali. Margoria přináší nový oceán i bezpočet aktivit pro hráče jak nad, tak pod vodou. Užít si budete moci lodní bitvy, při kterých mohou na vlnách Margoria oceánu bojovat i celé guildy. Stačí se jen nalodit na plavidlo a vyplout vstříc obzoru. 

Expanze přinese hlavní změny v podobě guild vs guild námořního kombatu. Na moři si budete muset hlídat své obchodní cesty a odrážet konkurenční guildy, chtivé vašeho nákladu. Napřed ale budete muset věnovat svůj čas konstrukci vašich lodí. Postavit si budete moci privátní plachetnici, nebo můžete dát hlavy a ruce v guildě dohromady a pořídit si galéry s pořádnou palebnou silou.

Svou flotilu pak umístíte do nových přístavů a až nastane ten správný čas, vypustíte ji na širé moře. Čeká vás správa obchodních cest, lov mořských monster a následný loot, či nové druhy ryb pro vaší kulinářskou herní chvilku. Samozřejmostí je víc než stovka nových questů, nové charaktery a možnosti prožití vašeho herního dobrodružství. 

Expanze Margoria je pro hráče Black Desert Online zdarma. Pokud si chcete hru na 7 dní vyzkoušet zdarma, můžete tak učinit na oficiální stránce

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Margoria vstupuje jako expanze do Black Desert Online

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.