Držte si klobouky, spouští se třetí betatest hry Revelation Online

Pojďme se podívat na to, co vše se změní a přibude!

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Připravte se na novou budoucnost světa Nuanor. Byla opět razantně zvýšena maximální úrověň, které hráč může dosáhnout a to přímo do tématického levelu 69. Nemusíte se tak bát, že byste neměli v beta verzi hry po chvilce co dělat.

Nově si hráči budou moci, kromě objevování světa, brázdění dungeonů a plnění bezpočtu questů, například zahrát o nadvládu v aréně, nebo seskupovat členy cechu do územních válek. Dále se můžete těšit na větší výzvy v již dostupných dungeonech. Rozhodně vás neminou nové questy a neotřelé dechberoucí eventy. A kdyže se tento třetí betatest spouští a jak dlouho bude trvat?

Třetí vlna betatestu byla spuštěna 19. 1. 2017 a bude trvat do 2. 2. 2017. Pokud máte zájem se zúčastnit této vlny testování, máme pro vás giveaway o celkový počet 150 klíčů. Informace o tom, jak získat klíč do hry, najdete v GIVEAWAY příspěvku na naší facebookové stránce.

Pro lidi, které by hra opravdu oslnila jsou zde 3 balíčky, které hráči umožní značnou míru výhod ve hře, jako například vlastnictví jedinečného válečného koně, sadu křídel, několika měsíční Premium účet a další Boost balíčky! Pro více informaci navštivte oficiální stránku hry. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Držte si klobouky, spouští se třetí betatest hry Revelation Online

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.