Držte si klobouky, spouští se třetí betatest hry Revelation Online

Pojďme se podívat na to, co vše se změní a přibude!

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Připravte se na novou budoucnost světa Nuanor. Byla opět razantně zvýšena maximální úrověň, které hráč může dosáhnout a to přímo do tématického levelu 69. Nemusíte se tak bát, že byste neměli v beta verzi hry po chvilce co dělat.

Nově si hráči budou moci, kromě objevování světa, brázdění dungeonů a plnění bezpočtu questů, například zahrát o nadvládu v aréně, nebo seskupovat členy cechu do územních válek. Dále se můžete těšit na větší výzvy v již dostupných dungeonech. Rozhodně vás neminou nové questy a neotřelé dechberoucí eventy. A kdyže se tento třetí betatest spouští a jak dlouho bude trvat?

Třetí vlna betatestu byla spuštěna 19. 1. 2017 a bude trvat do 2. 2. 2017. Pokud máte zájem se zúčastnit této vlny testování, máme pro vás giveaway o celkový počet 150 klíčů. Informace o tom, jak získat klíč do hry, najdete v GIVEAWAY příspěvku na naší facebookové stránce.

Pro lidi, které by hra opravdu oslnila jsou zde 3 balíčky, které hráči umožní značnou míru výhod ve hře, jako například vlastnictví jedinečného válečného koně, sadu křídel, několika měsíční Premium účet a další Boost balíčky! Pro více informaci navštivte oficiální stránku hry. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Držte si klobouky, spouští se třetí betatest hry Revelation Online

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.