The Moogle Chocobo Carnival přichází do Final Fantasy XV

Létání pomocí balónků naplněných héliem či výběr těch nejlepších delikates? To a mnohé další nabízí nový festival, který probíhá ve městě Altissia

Moogle Chocobo Carnival

Moogle Chocobo Carnival FOTO: Square Enix

Díky existenci Moogle Chocobo karnevalu můžete po omezenou dobu navštívit doslova přeměněné město Altissia. Nebyl by to karneval, kdyby k němu nepatřily speciální festivalové outfity. Ty jsou pro Noctise samozřejmě přichystány, spolu s impozantní ohňostrojovou show a novou hromádkou vedlejších questů. Tohle všechno a spousta dalšího na vás čeká už od úterý 24. ledna

Pro přístup k radovánkám v hlavním městě Accorda, Altissii, budete potřebovat tzv. "Carnival Passport". Ten získáte, pokud jste hrdými mjaiteli jedné z verzí Holiday Packu. Pokud budete mít veškeré doklady vpořádku, nic už vám v zábavě nebude bránit.

Existují dva typy Holiday balíčků pro Final Fantasy XV: The Holiday Pack je zdarma dostupný všem hráčům. Ti si jej mohou stáhnout buď z Xbox Games Store, nebo z PlayStation Store. Další verze pro ty, kteří chtějí něco navíc, nese název The Holiday Pack + a jak už to tak bývá, obsahuje exkluzivní obsah a můžou si ji stáhnout pouze ti, kteří si již zakoupili Season Pass. Detailnější informace naleznete na oficiálních stránkách hry.

Témata: Final Fantasy XV
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Moogle Chocobo Carnival přichází do Final Fantasy XV

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.