The Moogle Chocobo Carnival přichází do Final Fantasy XV

Létání pomocí balónků naplněných héliem či výběr těch nejlepších delikates? To a mnohé další nabízí nový festival, který probíhá ve městě Altissia

Moogle Chocobo Carnival

Moogle Chocobo Carnival FOTO: Square Enix

Díky existenci Moogle Chocobo karnevalu můžete po omezenou dobu navštívit doslova přeměněné město Altissia. Nebyl by to karneval, kdyby k němu nepatřily speciální festivalové outfity. Ty jsou pro Noctise samozřejmě přichystány, spolu s impozantní ohňostrojovou show a novou hromádkou vedlejších questů. Tohle všechno a spousta dalšího na vás čeká už od úterý 24. ledna

Pro přístup k radovánkám v hlavním městě Accorda, Altissii, budete potřebovat tzv. "Carnival Passport". Ten získáte, pokud jste hrdými mjaiteli jedné z verzí Holiday Packu. Pokud budete mít veškeré doklady vpořádku, nic už vám v zábavě nebude bránit.

Existují dva typy Holiday balíčků pro Final Fantasy XV: The Holiday Pack je zdarma dostupný všem hráčům. Ti si jej mohou stáhnout buď z Xbox Games Store, nebo z PlayStation Store. Další verze pro ty, kteří chtějí něco navíc, nese název The Holiday Pack + a jak už to tak bývá, obsahuje exkluzivní obsah a můžou si ji stáhnout pouze ti, kteří si již zakoupili Season Pass. Detailnější informace naleznete na oficiálních stránkách hry.

Témata: Final Fantasy XV
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Moogle Chocobo Carnival přichází do Final Fantasy XV

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.