Xcom 2 se chlubí novým módem Long War 2

Na svědomí jej nemá tvůrce hry, nýbrž nezávislé studio, založené teprve v roce 2015.

XCOM 2

XCOM 2 FOTO: 2K Games

Dnes bylo oznámeno, že Long War 2, mód do hry XCOM 2 vytvořený dva roky starým herním studiem Pavonis Interactive, je nyní dostupný ke stažení na Steam Workshop. Nic tak nebrání tomu si jej přidat do své virtuální knihovničky.

Pavonis Interactive již mají na svém kontě zásluhy za tvorbu módu Long War pro XCOM: Enemy Unknown a XCOM: Enemy Within. Bylo tak víceméně samozřejmostí, očekávat od nich i zpracování pokračování pro nejnovější přírůstek do rodiny XCOM, kladně oceňovaný XCOM 2.

Long War 2 mód přináší do hry sérii změn v kampani. Jsou jimi třeba představení nových taktických misí jako například Jailbreak, nová classa Technical pro vaše XCOM vojáky a propracovanější protiútok ADVENT jednotek.

Konkrétní datum vydání zatím není známo. Více informací najdete na oficiálním blogu 2K pro XCOM. Je zde uveřejněno i Q&A s Pavonis Interactive. Pokud vás zajímají spíše informace, prezentované ve formě videa, pak jistě stojí za zmínku tento YouTube playlist, který se detailně zaměřuje na Long War 2. 

Témata: XCOM 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Xcom 2 se chlubí novým módem Long War 2

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.