DISKUZE K ČLÁNKU Zemětřesení v časopisu SCORE

Zcela nečekaně se před pár hodinami objevila na facebook stránce časopisu SCORE zpráva, že po roce a půl mění šéfredaktora. Jan Vrobel přenechal otěže staronovému a zkušenému Janu Modrákovi, který vedl SCORE v letech minulých.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pítrs (Hlasovalo 29 lidí) 19.02.2015 21:36
Nic na světě není navždy. Uvidíme, co s časopisem… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

Pítrs

Pítrs

XXX
Nic na světě není navždy. Uvidíme, co s časopisem provede další Honza... tedy staronový Jan. Ale obecně si myslím, že časopisům odzvonilo.

+ 29 / − 20

vlákno
Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.