K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Zemětřesení v časopisu SCORE

Zcela nečekaně se před pár hodinami objevila na facebook stránce časopisu SCORE zpráva, že po roce a půl mění šéfredaktora. Jan Vrobel přenechal otěže staronovému a zkušenému Janu Modrákovi, který vedl SCORE v letech minulých.

Jan Vrobel končí na postu šefrédaktora SCORE

Jan Vrobel končí na postu šefrédaktora SCORE FOTO: Reprofoto YouTube

„Po přibližně roce a půl končím na pozici šéfredaktora našeho/vašeho/jejich ne časáku. V pondělí uzavřené číslo 253 bude poslední, které jsem ještě vytvářel, to další už bude mít pevně v rukou Honza Modrák, jehož většina z vás určitě dobře zná. Honza řečený Bludr je vlastně staronový šéfredaktor: svého času seděl na trůně více než sedm let a ani se neoprudil! Nyní je zpět, protože jak kdosi řekl (tuším, že jsem to byl já), SCORE se nedá opustit tak úplně. Je to koneckonců časák, kterému jsme jednou pro vždy odevzdali srdce i duši,“ napsal Jan Vrobel na Facebook SCORE.

Vrobel se ale se SCORE neloučí úplně, podle zprávy si dá pár měsíců přestávku a pak se vrátí, minimálně na to, aby si napsal recenzi na jednu z nejočekávanějších her roku, třetího Zaklínače. Důvod, proč Vrobel skončil, není znám.

Velice zajímavé bude sledovat, jakým směrem se SCORE vydá a jestli si Jan Modrák sebou přinesl nějakou radikální změnu pro čtenáře časopisu.

Témata: SCORE
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zemětřesení v časopisu SCORE

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

TOP5 battle royale her, které jsou úplně zdarma

17.06.2018 20:20 Žádný Fortnite ani PUBG. V tomto článku naleznete další alternativy, které možná vůbec neznáte.

Xbox One a exluzivity: Přinesou je nová studia?

17.06.2018 14:09 Na E3 nám Microsoft neukázal jen hry, ale i portfolio nových studií. Pomůže to Xbox nakopnout?

Nejčtenější články

  1. Ubisoft zlevňuje a rozdává hru zdarma

  2. Nový DOOM bude plný obsahu. Čeká nás dvakrát více nepřátel!

  3. Cyberpunk 2077 bude mix toho nejlepšího od CD Projektu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.