Střílečce STRAFE se na Kickstarteru podařilo na poslední chvíli uspět

Ani přes velmi svérázný přístup vývojářů v Pixel Titans ke Kickstarterové kampani to nevypadalo s jejich projektem zrovna nadějně. Dva dny před koncem ale konečně padla meta 185 tisíc dolarů a studio dostalo příležitost přesvědčit svět, že stále žijeme v roce 1996.

STRAFE

STRAFE FOTO: Reprofoto YouTube

O projekty s různým stupně „ujetosti“ není na Kickstarteru nouze, ale STRAFE je všechny do jednoho strčí do kapsy. Především pokud se bavíme o samotné kampani, protože vývojáři se jeví dojmem, že za každé situace striktně dodržují minimální hranici alkoholu v krvi. Stačí se podívat na jejich úvodní video a pochopíte.

Hra samotná se mocně inspiruje v „doomovkách“ z 90. let, od nerealističnosti až za hrob, přes záplavy neinteligentních nepřátel a fontány krve, až po nepostradatelný railgun. Prostředí je náhodně generované a budete mít tedy možnost zanechat své vnitřnosti v „bambilionu“ různých levelů. Po grafické stránce o žádný velký skvost nejde, ale vzhledem k tomu, jak moc se hra snaží odcestovat zpátky do roku 1996, bych předpokládal, že tvůrci zvolili pixelart záměrně.

Teprve až před dvěma dny se pak projektu podařilo vydat požadovaný obnos peněž na vývoj hry. To vývojáři pochopitelně oslavili po svém a v euforii zároveň oznámili další stretch goals, na které budou, nyní už po skončení Kicstarterové kampaně, moct hráči přispívat prostřednictvím PayPal. Pokud se cílů dosáhne, STRAFE se dočká co-opu a podpory módů.

Témata: STRAFE | FPS
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Střílečce STRAFE se na Kickstarteru podařilo na poslední chvíli uspět

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.