Staň se zombíkem v Dying Light

Že hráči mají rádi zombie hry, není nic nového. Dokazuje to velký počet her zaměřených na nemrtvé, ale ještě více na boj o přežití. To však vyžaduje jisté dovednosti.

Dying Light

Dying Light FOTO: Warner Bros

Pokud vaše schopnosti pro přežití pokulhávají, můžete si zahrát zombie mód, který by měl být jednodušší, než opačná role. Vaším úkolem bude zabít skupinu hráčů snažících se o vaší eliminaci. Je jasné, že to nebude zase tak lehké, ale moment překvapení bude na vaší straně. Budete rychlejší a silnější, lépe se schováte ve tmě, aniž by vás nepřátelé viděli. Pak už po nich stačí jen skočit.

Sami jsme měli možnost zahrát si Dying Light na posledním Gamescomu a můžeme potvrdit, že být loven je velmi stresující, ale být lovcem, je naopak velmi zajímavá možnost, která obohatí hru. Nebýt shovívavými vývojáři, neměli bychom nejmenší šanci.

Zombie mode bude dostupný pro všechny hráče, kteří si Dying Light předplatí na Xbox One, PS4 nebo PC. Původně plánované vydání hry na staré konzole Xbox 360 a PS3 bylo zrušeno. Hra vychází již 27. ledna, u nás 30., tak byste si měli pospíšit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Staň se zombíkem v Dying Light

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.