Svět virtuální reality vítá Dirt Rally

Oblíbené rally si nyní budete moci prožít doslova na vlastní kůži pomocí VR upgradu a nového módu spolujezdce.

DiRT Rally

DiRT Rally FOTO: GAMIFIQUE.cz

Codemasters dnes oznámili že v následujících týdnech do jejich závodní hry dodají VR podporu pro PlayStation. Upgrade VR kompaktibility bude dostupný jako samostatné DLC v ceně 9.99 £ vPlayStation Store nebo jej budete moci zakoupit v nové verzi DiRT Rally PLUS VR Upgrade. Ta samozřejmě hráči poskytne i veškerý doposud vydaný herní obsah.

Kromě toho, že si jízdu budete moci užít v podobě virtuální reality vám tento update nabídne možnost Co-Driver módu pro rally sekce hry. Druhý hráč se tak může zapojit do hry pomocí ovladače Dualshock 4 a dávat jezdci instrukce, aby se tak mohl maximálně soustředit na jízdu. Stejně jako v reálném světě i tady bude nejvíce záležet na načasování a přesnosti.

Paul Coleman, Chief Games Designer této hry uvedl: “Upgrade PlayStationVR vám umožní dostat se daleko blíže prožitku reálného řidiče rally. Dodatek módu spolujezdce vám také umožní spolupráci s kamarádem a dodává další úroveň reality prožitku.” A tři lokace z FIA World Rallycross Championship tomu jen napomůžou.

Témata: DiRT Rally
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svět virtuální reality vítá Dirt Rally

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.