Svět virtuální reality vítá Dirt Rally

Oblíbené rally si nyní budete moci prožít doslova na vlastní kůži pomocí VR upgradu a nového módu spolujezdce.

DiRT Rally

DiRT Rally FOTO: GAMIFIQUE.cz

Codemasters dnes oznámili že v následujících týdnech do jejich závodní hry dodají VR podporu pro PlayStation. Upgrade VR kompaktibility bude dostupný jako samostatné DLC v ceně 9.99 £ vPlayStation Store nebo jej budete moci zakoupit v nové verzi DiRT Rally PLUS VR Upgrade. Ta samozřejmě hráči poskytne i veškerý doposud vydaný herní obsah.

Kromě toho, že si jízdu budete moci užít v podobě virtuální reality vám tento update nabídne možnost Co-Driver módu pro rally sekce hry. Druhý hráč se tak může zapojit do hry pomocí ovladače Dualshock 4 a dávat jezdci instrukce, aby se tak mohl maximálně soustředit na jízdu. Stejně jako v reálném světě i tady bude nejvíce záležet na načasování a přesnosti.

Paul Coleman, Chief Games Designer této hry uvedl: “Upgrade PlayStationVR vám umožní dostat se daleko blíže prožitku reálného řidiče rally. Dodatek módu spolujezdce vám také umožní spolupráci s kamarádem a dodává další úroveň reality prožitku.” A tři lokace z FIA World Rallycross Championship tomu jen napomůžou.

Témata: DiRT Rally
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svět virtuální reality vítá Dirt Rally

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.