Videa

CES 2017 trailer (2:05) | video: nVidia

Nový trailer na Mass Effect: Andromeda prozrazuje březnové datum vydání

05.01.2017 000 14:30 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

A nabízí pohled na RPG systémy a boj.

V rámci letošního ročníku výstavy CES, přehlídky všemožných technických novinek, jsme se dočkali i nového traileru z jedné z nejočekávanějších her letošního roku, Mass Effect: Andromeda. V rámci přehlídky Nvidia se nám ve dvouminutovém videu ukázal nástupce Normandy, překopaný systém povolání a skillů a také trochu víc z toho, jak bude ve hře vypadat combat.

Nová loď se jmenuje Tempest (originální pojmenování nejsou silnou stránkou vývojářů Andromedy) a nepochybně vychází alespoň částečně z Normandy. Co se týče RPG systémů, už dříve se objevily informace, že povolání nebudou tak pevně daná jako v předchozích hrách. Budou nabízet určité bonusy, ale zároveň nijak omezí výběr schopností, takže jejich kombinování bude plně ve vašich rukou. Nicméně v boji budete moci používat nanejvýš tři.

Ze samotné ukázky combat je těžké vyvozovat nějaké zásadnější závěry, už jen kvůli zjevně nízko nastavené obtížnosti a kameře, která se drží až nechutně blízko postavy. Nicméně souboje by měla minimálně oživit přítomnost jetpacku.

Trailer nám také potvrdil spekulované datum vydání, 21. března.

 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nový trailer na Mass Effect: Andromeda prozrazuje březnové datum vydání

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.