Hráč Slayerage solo pokořil Crota's End na Heroic obtížnost

Crota's End na Heroic obtížnost je v Destiny pořádným oříškem i pro kompletní tým a tudíž dokončit tuto oblast solo je opravdu neuvěřitelné.

Destiny

Destiny FOTO: Activision

Jak sám říká, dosáhnout něčeho takového bylo velice, ale velice obtížné. Postavou, se kterou toto dokázal je Sunsinger Warlock na levelu 32 s vysokou disciplínou a s vybavením Starfire Protocol, Gjallarhorn, Ice Breaker, Red Death a Black Hammer. Perky jako Apotheosis Veil a Fatebringer pomohly také, ale jen minoritně. Přípravy zabraly mnoho hodin a načasování v mnoha situacích je otázkou pouhých sekund. Podívejte se na kompletní záznam.

Zajímavé je, že Slayerage postavu Warlocka úplně nesnáší a musel tak hrát na vypůjčeném účtu. Podle jeho vyjádření je zde možnost, že lze toto dokázat i s postavou Titana vybaveného Armamentariem, s disciplínou na maximu a použít magnetické granáty při souboji s bossem.

Témata: Destiny | Activision | FPS
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hráč Slayerage solo pokořil Crota's End na Heroic obtížnost

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.