Videa

Warcraft Global Offensive (2:06) | video: YouTube

Warcraft Global Offensive - kombinace dvou světů

23.12.2016 000 17:17 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Aliance versus Horda proti sobě na Dust 2. Kdo vyhraje?

Video pochází od ruského tvůrce, specializujícího se na tvorbu právě z her World of Warcraft a Counter Strike: Global Offensive. Na svém youtube kanálu, který provozuje třetím rokem, má už přes dva miliony shlédnutí. Touto zajímavou kombinací obou velice oblíbených her si však získal velkou pozornost hráčů obou ze zmíněných her.

Hrdiny z World of Warcraft umístil do známého prostředí, na mapu Dust 2. Ta je jednou z nejhranějších vůbec a poprvé se objevila už ve verzi 1.1 před 16. lety. Dle očekávání se Horda ocitla v pozici teroristů, Aliance pak představovala stranu CT. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Warcraft Global Offensive - kombinace dvou světů

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.