Hra The Last Guardian přišla o obchodní značku

Hráči, kteří se těšili na The Last Guardian z dílny Sony Computer Entertainment, budou zřejmě zklamáni. Hře vypršel 15. ledna trademark. Vývojáři i přesto upozorňují, že na hře nadále pracují.

The Last Guardian

The Last Guardian FOTO: Sony

Server Gamespot.com upozornil na to, že 15. ledna vypršela ve Spojených státech obchodní značka několik let připravované hry The Last Guardian. Sony, které si značku zaregistrovalo, muselo každý půl rok platnost prodloužit. To se dělo od srpna roku 2012 doposud, nyní ale studio o značku přišlo.

The Last Guardian byl poprvé představen v roce 2009 pro PlayStation 3 a podle serveru je možné, že za ztrátou obchodní značky může stát přerod titulu na novou verzi konzolí. Poslední informace, které se o hře objevily na sklonku roku, by tuto domněnku potvrzovaly.

Vývojáři Fumito Ueda a Šuhej Jošida ale serveru potvrdili, že ztráta obchodní značky neznamená konec hry jako takové. Podle svých slov vývoj nadále pokračuje, nic bližšího ale nesdělili. Můžeme tak jen hádat, kdy a jestli vůbec bude hra představena.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hra The Last Guardian přišla o obchodní značku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.