Mafia III: Závody a úprava vozů v New Bordeaux

A k tomu stylové outfity pro tu správnou atmosféru.

Mafia III

Mafia III FOTO: 2K Games

Vývojáři v 2K a Hangar 13 po vydání svého dlouho očekávaného titulu rozhodně neusnuli na vavřínech. Minulý měsíc hráčům dodali do skříní rovných 11 outfitů pro Lincolna a tentokrát přicházejí s daleko lákavějšími změnami. Ulicemi New Bordeaux se budete moci prohánět s vytuněnými vozy a sem tam si střihnete i nějaký ten závod.

Customizace vozidel byla jedním z prvních požadavků hráčů. Vývojáři poslouchají a slyší a proto do Lincolnovy sbírky přibude 10 upravovatelných aut. 6 z nich získáte ve hře, 3 z nich připadnou majitelům Family Kick-Back accesu a poslední, desátý vůz, bude k odemknutí. Na každém z vozů budete moci provést přes 50 změn, od výměny výfuku a kol po stylový spoiler.

img-responsive

Mafia III | foto: 2K Games

Z Mafie III doslova sálá atmosféra klasických filmových honiček z šedesátých a sedmdesátých let. Ve hře jste dostali malou ochutnávku toho, na čem se nyní můžete doslova vyřádit. Čeká na vás 12 závodů, 6 okruhových a 6 s určeným cílem. Najdete je, podobně jak je tomu v Need for Speed, na mapě. Stačí k nim jen dojet a pak už jen pořádně sešlápnout pedál. A k tomu si můžete obléct jeden ze třech nových outfitů. 

Témata: Mafia III
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mafia III: Závody a úprava vozů v New Bordeaux

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  3. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.