Giveaway - beta skvělého MMORPG Revelation Online je zpět

Společnost My.com spustila těsně před Vánoci, tedy 20. prosince, druhou fázi closed bety svého nového MMROPG a my u testování této hry nemohli chybět.

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Druhá část testování teto očekávané MMORPG proběhne v termínu 20. prosince 2016 – 3. ledna 2017. A všichni si přijdou na své, ve hře se můžete setkat s povoláními, podobnými těm, jenž běžně v titulech tohoto žánru vídáme. Je zde Gunslinger, tedy Marksman, který svou partu zásobuje vydatným DPS, Occultist, který může být DOT DPS charakterem, ale také healerem. Dále se můžeme setkat s Vanguardem, tedy tankem, ten odolá hordám nepřátel a ochrání před nimi své spojence. S Blademasterm si jistě užijete spoustu zábavy, z mého pohledu se jedná o jednu z nejzábavnějších rolí, protože je velmi akční a agilní.

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Novinkou ve druhé fázi je povolání Spiritshapera, to je party healer, který vypadá, že by se mohl  posunout do role primárního healera a z Occultisty by tak mohl být sekundární healer/cc DPS.


Hned na začátku si můžete vybrat (a v pozdější fázi hry změnit) jak budete hru ovládat. Je na výběr klasické WSAD ovládání, ale třeba i Hack’n’Slash mode pro milovníky Diabla a her jemu podobných. Toto je velmi zajímavÝ aspekt, který by k RO mohl přívěst i hráče, jenž nikdy nepřišli na chuť klasickému WSAD ovládání.

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

 

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Hru doplňují povedené cinematicy, které vás vtáhnou do děje. Ten je více než zajímavý, ale o lore si napíšeme něco zase v příštím článku, nezapomeňte nás tedy sledovat.

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Chcete si Revelation Online zahrát s námi?

Tak neváhejte a napište nám, jaký charakter byste si zahráli nejraději. My vám za odměnu pošleme kód do uzavřené bety. Odpovědi zasílejte na email redakce@gamifique.cz nebo na náš facebook

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Už se těšíme, až se proletíme s vámi a zničíme spolu nepřátele, kteří na nás v tomto úžasném světě čekají.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Giveaway - beta skvělého MMORPG Revelation Online je zpět

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.