Giveaway - beta skvělého MMORPG Revelation Online je zpět

Společnost My.com spustila těsně před Vánoci, tedy 20. prosince, druhou fázi closed bety svého nového MMROPG a my u testování této hry nemohli chybět.

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Druhá část testování teto očekávané MMORPG proběhne v termínu 20. prosince 2016 – 3. ledna 2017. A všichni si přijdou na své, ve hře se můžete setkat s povoláními, podobnými těm, jenž běžně v titulech tohoto žánru vídáme. Je zde Gunslinger, tedy Marksman, který svou partu zásobuje vydatným DPS, Occultist, který může být DOT DPS charakterem, ale také healerem. Dále se můžeme setkat s Vanguardem, tedy tankem, ten odolá hordám nepřátel a ochrání před nimi své spojence. S Blademasterm si jistě užijete spoustu zábavy, z mého pohledu se jedná o jednu z nejzábavnějších rolí, protože je velmi akční a agilní.

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Novinkou ve druhé fázi je povolání Spiritshapera, to je party healer, který vypadá, že by se mohl  posunout do role primárního healera a z Occultisty by tak mohl být sekundární healer/cc DPS.


Hned na začátku si můžete vybrat (a v pozdější fázi hry změnit) jak budete hru ovládat. Je na výběr klasické WSAD ovládání, ale třeba i Hack’n’Slash mode pro milovníky Diabla a her jemu podobných. Toto je velmi zajímavÝ aspekt, který by k RO mohl přívěst i hráče, jenž nikdy nepřišli na chuť klasickému WSAD ovládání.

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

 

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Hru doplňují povedené cinematicy, které vás vtáhnou do děje. Ten je více než zajímavý, ale o lore si napíšeme něco zase v příštím článku, nezapomeňte nás tedy sledovat.

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Chcete si Revelation Online zahrát s námi?

Tak neváhejte a napište nám, jaký charakter byste si zahráli nejraději. My vám za odměnu pošleme kód do uzavřené bety. Odpovědi zasílejte na email redakce@gamifique.cz nebo na náš facebook

img-responsive

Revelation online | foto: my.com

Už se těšíme, až se proletíme s vámi a zničíme spolu nepřátele, kteří na nás v tomto úžasném světě čekají.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Giveaway - beta skvělého MMORPG Revelation Online je zpět

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.