World of Warcraft: Rok 2017 ve znamení Micro-Holidays

Patch 7.1.5 přinese do světa Aliance a Hordy ne jeden, ale hned 9 samostatných svátků. Na první z nich se můžeme těšit už na začátku nového roku.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Svět World of Warcraft je, stejně jako ten reálný, doslova zaplněn obrovským množstvím svátků. Ať už se jedná o ty hlavní, trvající i několik týdnů, jako například právě probíhající Feast of Winter Veil, či ty menší, které mohou oku občasného hráče uniknout.

Pokud nepočítáme oslavy výročí hry samotné tak se celkem jedná o 26 eventů, obsahujíc kromě tradičních svátků, slavených i v reálném světě, také PVP eventy Call to Arms a především takzvané "micro-holidays", představené na letošním BlizzConu, jako jedna z nejdůležitějších částí patche 7.1.5. Jejich seznam pro nadcházející rok je následujcí.

Call of the Scarabs 21. - 23. ledna

V tomto čase se kdysi dávno rozezněly gongy, které oznamovaly otevření bran Ahn'Qiraj. Reprezentujte svojí fakci sbíráním zásob či zabíjením Twilight a Qiraji jednotek. Vítězná fakce bude moci vyvěsit svou vlajku vedle Scarab Gongu a především nechat ji zde hrdě vlát po celý zbytek roku.

Předměty, které při tomto eventu určitě budete potřebovat:

Tavern Crawl 31. ledna a 31. června

Z prozatím dostupných informací se dá usuzovat, že se bude jednat o hospodský svátek pro všechny mage i ty, kteří třeba jen rádi posedí a popijí ve špičatém klobouku. K cestování do vašich oblíbených výčepních zařízení se budou využívat Tavern Portal, protože v podnapilém stavu není radno cestovat na mountech.

Hatching of the Hippogryphs 19. února

Je jen málo událostí, které vyvolají více "aaaw" vzdychů, než líhnutí mláďat. A o to víc pak, když se jedná o malé Frayfeather hippogryfy. Za touto událostí je třeba zamířit do Frayfeather Highlands v Feralasu a pokud se ani po jednom dni nebudete moci malých okřídlených tvorečků nabažit, pomocí Extend Hatchling Duration můžete prodloužit roztomilé období svého mini hippogryfa na celých 5 dní.

March of the Tadpoles 5. dubna

V tento čas se malí baby Winterfin Murlocs z oblasti Borean Tundra ocitají na konci své cesty napříč Westriftem. Vy si při této příležitosti můžete některého z nich ochočit. Otázka, kdo by nechtěl baby Murloca, je opravdu naprosto zbytečná.

img-responsive

Winterfin Tadpole | foto: Wowhead

Volunteer Guard Day 23. dubna

V tento den je vhodné vyjádřit svůj vděk a respekt strážím v celém Draenoru a Azerothu, kteří nás po celý rok, mnohdy i za cenu vlastního života, chrání před vším zlým. Pomocí emote /salute pak navíc získáte jejich podobu.

Spring Balloon Festival 8. - 10. května

Obloha je jasná, vánek pouze mírný. To jsou naprosto ideální podmínky k tomu vyrazit do oblak. A jak jinak, než v horkovzdušném balónu. Stačí jen naskočit, užívat si výhled a možná někoho z balónu vyhodit. Ostatně, NPC přeci nepotřebují ani ressurect. Balón půjde vyvolat ve vyhlídkových oblastech Highmountain, Suramar a Uldum.

Glowcap Festival 27. května

V tento den se sporelingové ze Sporeggaru v Zangarmarshi setkávají na svém pravidelně pořádaném každoročním festivalu hub. Vy jim můžete s využitím několika spellů pomoci udržet jejich Fshoo přesně v takovém stavu, jak je hodno. Hodit se vám k tomu budou například:

img-responsive

Zangarmarsh | foto: Reprofoto YouTube

Thousand Boat Bash 6. - 8. června

Po všech těch oslavách je čas na pořádnou lodní párty. A kde jinde, než v Thousand Needles. Samozřejmostí je možnost pohybu po vodě a pro znásobení zábavy je možné své lodě seskupovat do regatt. Nejprve je ale potřeba takovou loď postavit. K tomu využijete následující předměty:

Un'Goro Madness 10. - 12. srpna

Mezi eventy nemůže samozřejmě chybět ani Un'Goro Madness, při němž půjde o koho jiného, než dinousaury, kteří mají ve světě World of Warcraft opravdu daleko k vyhynutí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warcraft: Rok 2017 ve znamení Micro-Holidays

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.