World of Warcraft: Rok 2017 ve znamení Micro-Holidays

Patch 7.1.5 přinese do světa Aliance a Hordy ne jeden, ale hned 9 samostatných svátků. Na první z nich se můžeme těšit už na začátku nového roku.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Svět World of Warcraft je, stejně jako ten reálný, doslova zaplněn obrovským množstvím svátků. Ať už se jedná o ty hlavní, trvající i několik týdnů, jako například právě probíhající Feast of Winter Veil, či ty menší, které mohou oku občasného hráče uniknout.

Pokud nepočítáme oslavy výročí hry samotné tak se celkem jedná o 26 eventů, obsahujíc kromě tradičních svátků, slavených i v reálném světě, také PVP eventy Call to Arms a především takzvané "micro-holidays", představené na letošním BlizzConu, jako jedna z nejdůležitějších částí patche 7.1.5. Jejich seznam pro nadcházející rok je následujcí.

Call of the Scarabs 21. - 23. ledna

V tomto čase se kdysi dávno rozezněly gongy, které oznamovaly otevření bran Ahn'Qiraj. Reprezentujte svojí fakci sbíráním zásob či zabíjením Twilight a Qiraji jednotek. Vítězná fakce bude moci vyvěsit svou vlajku vedle Scarab Gongu a především nechat ji zde hrdě vlát po celý zbytek roku.

Předměty, které při tomto eventu určitě budete potřebovat:

Tavern Crawl 31. ledna a 31. června

Z prozatím dostupných informací se dá usuzovat, že se bude jednat o hospodský svátek pro všechny mage i ty, kteří třeba jen rádi posedí a popijí ve špičatém klobouku. K cestování do vašich oblíbených výčepních zařízení se budou využívat Tavern Portal, protože v podnapilém stavu není radno cestovat na mountech.

Hatching of the Hippogryphs 19. února

Je jen málo událostí, které vyvolají více "aaaw" vzdychů, než líhnutí mláďat. A o to víc pak, když se jedná o malé Frayfeather hippogryfy. Za touto událostí je třeba zamířit do Frayfeather Highlands v Feralasu a pokud se ani po jednom dni nebudete moci malých okřídlených tvorečků nabažit, pomocí Extend Hatchling Duration můžete prodloužit roztomilé období svého mini hippogryfa na celých 5 dní.

March of the Tadpoles 5. dubna

V tento čas se malí baby Winterfin Murlocs z oblasti Borean Tundra ocitají na konci své cesty napříč Westriftem. Vy si při této příležitosti můžete některého z nich ochočit. Otázka, kdo by nechtěl baby Murloca, je opravdu naprosto zbytečná.

img-responsive

Winterfin Tadpole | foto: Wowhead

Volunteer Guard Day 23. dubna

V tento den je vhodné vyjádřit svůj vděk a respekt strážím v celém Draenoru a Azerothu, kteří nás po celý rok, mnohdy i za cenu vlastního života, chrání před vším zlým. Pomocí emote /salute pak navíc získáte jejich podobu.

Spring Balloon Festival 8. - 10. května

Obloha je jasná, vánek pouze mírný. To jsou naprosto ideální podmínky k tomu vyrazit do oblak. A jak jinak, než v horkovzdušném balónu. Stačí jen naskočit, užívat si výhled a možná někoho z balónu vyhodit. Ostatně, NPC přeci nepotřebují ani ressurect. Balón půjde vyvolat ve vyhlídkových oblastech Highmountain, Suramar a Uldum.

Glowcap Festival 27. května

V tento den se sporelingové ze Sporeggaru v Zangarmarshi setkávají na svém pravidelně pořádaném každoročním festivalu hub. Vy jim můžete s využitím několika spellů pomoci udržet jejich Fshoo přesně v takovém stavu, jak je hodno. Hodit se vám k tomu budou například:

img-responsive

Zangarmarsh | foto: Reprofoto YouTube

Thousand Boat Bash 6. - 8. června

Po všech těch oslavách je čas na pořádnou lodní párty. A kde jinde, než v Thousand Needles. Samozřejmostí je možnost pohybu po vodě a pro znásobení zábavy je možné své lodě seskupovat do regatt. Nejprve je ale potřeba takovou loď postavit. K tomu využijete následující předměty:

Un'Goro Madness 10. - 12. srpna

Mezi eventy nemůže samozřejmě chybět ani Un'Goro Madness, při němž půjde o koho jiného, než dinousaury, kteří mají ve světě World of Warcraft opravdu daleko k vyhynutí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warcraft: Rok 2017 ve znamení Micro-Holidays

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.