Xbox chystá velké slevy

Už zítra odstartuje slevová akce Ultimate Game Sale na Xbox Store, která hráčům nabídne nové i starší tituly za vynikající ceny.

Xbox One

Xbox One FOTO: Microsoft

Na velkou slevovou akci upozornil na Twitteru jeden z manažerů společnosti, na veřejnost ale následně uniklo několik zpráv, které mimo jiné upřesnily i datum konání slev. Ty Xbox plánuje na 18. - 24. února.

Ve slevě se objeví například Alien: Isolation, Call of Duty: Advanced Warfare, The Crew, Destiny, Forza Motorsport 5, Watch Dogs, Lords of the Fallen, Sniper Elite 3 či Middle-Earth: Shadow of Mordor.

Pokud jste majiteli zlatého členství, pak máme i pro vás dobrou zprávu. Slevy, které obdržíte, budou o něco vyšší, než pro běžné zákazníky. 

Konzolisty tak čeká poměrně natřískaný víkend plný skvělých her za výbornou cenu.

Témata: Xbox One
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Xbox chystá velké slevy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.