Feast of Winter Veil prostupuje svět World of Warcraft

Stejně jako to, že každý rok přijdou Vánoce je jisté, že se do WoW dostaví i Feast of Winter Veil.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Festival probíhá od 16. prosince až do 2. ledna. Toto je snad největší z eventů ve hře, takže se rozhodně všichni hráči mají na co těšit. Jeho součástí je i obrovská spousta itemů, questů a achievementů. A my vám samozřejmě přinášíme jejich přehled.

Garrison

Ve Warlords of Draenor s příchodem Garrisonů do tohoto eventu přišlo spoustu nových změn, včetně mounta, dekorací do garrisonu a toy. Každý den můžete splnit různé 4 daily questy, za které dostanete Merry Supplies, což je eventová měna pro Warlords of Draenor. Pokud splníte všechny tyto daily questy, získáte 5 zmíněných Merry Supplies. Každý z itemů, které prodává Izzy Hollyfizzle ve vašem garrisonu, stojí přesně 5 Merry Supplies, takže můžete na každé jednotlivé postavě získat jeden item za den. Toto je seznam předmětů, které Izzy prodáva.

img-responsive

World of Warcraft | foto: Blizzard Entertainment

Old Box of Decorations – Garrison dekorace, přidá vám do garrisonu svíčky, protože světla v našich životech není nikdy dost

Festive Outfits – Garrison dekorace, obleče stráže garrisonu do vánočních oblečků, aby kromě vánoční nálady měli i adekvátní outfit

Little Helpers – Garrison dekorace, přivolá vánoční pomocníky, protože zcela upřímně, komu by se chtělo všechny dárky balit samotnému

Imported Trees – Garrison dekorace, přidá vám do garrisonu stromečky s dárky. Věděli jste, že vánoční strom jako zvyk pochází z Německa?

Ball of Tangled Lights – Garrison dekorace, přidá vám do garrisonu vánoční světýlka. Pokud budete mít štěstí, nezamotají se vám.

Crashin' Thrashin' Killdozer Controller – Hračka, kterých na vánoce ani kdykoli jindy v roce není nikdy není dost.

Savage Gift – Dárek, který obsahuje Apexis Crystal, Oil, Garrison Resources, vzácně pak i Frozen Arms of a Hero, Medallion of the Legion, Elixir of the Rapid Mind a velmi i vzácně Minion of Grumpus, což je nový mount, který se dá prodat v aukci.

Toto je jen malý příklad z obrovského množství vánočního obsahu, který si Blizzard pro své věrné hráče i letos přichystal. Co dalšího ve svátečním prostředí World of Warcraft můžete nalézt se dozvíte v kompletní verzi článku. Tu můžete najít na stránkách našeho partnerského portálu Starfall.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Feast of Winter Veil prostupuje svět World of Warcraft

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.