Feast of Winter Veil prostupuje svět World of Warcraft

Stejně jako to, že každý rok přijdou Vánoce je jisté, že se do WoW dostaví i Feast of Winter Veil.

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Festival probíhá od 16. prosince až do 2. ledna. Toto je snad největší z eventů ve hře, takže se rozhodně všichni hráči mají na co těšit. Jeho součástí je i obrovská spousta itemů, questů a achievementů. A my vám samozřejmě přinášíme jejich přehled.

Garrison

Ve Warlords of Draenor s příchodem Garrisonů do tohoto eventu přišlo spoustu nových změn, včetně mounta, dekorací do garrisonu a toy. Každý den můžete splnit různé 4 daily questy, za které dostanete Merry Supplies, což je eventová měna pro Warlords of Draenor. Pokud splníte všechny tyto daily questy, získáte 5 zmíněných Merry Supplies. Každý z itemů, které prodává Izzy Hollyfizzle ve vašem garrisonu, stojí přesně 5 Merry Supplies, takže můžete na každé jednotlivé postavě získat jeden item za den. Toto je seznam předmětů, které Izzy prodáva.

img-responsive

World of Warcraft | foto: Blizzard Entertainment

Old Box of Decorations – Garrison dekorace, přidá vám do garrisonu svíčky, protože světla v našich životech není nikdy dost

Festive Outfits – Garrison dekorace, obleče stráže garrisonu do vánočních oblečků, aby kromě vánoční nálady měli i adekvátní outfit

Little Helpers – Garrison dekorace, přivolá vánoční pomocníky, protože zcela upřímně, komu by se chtělo všechny dárky balit samotnému

Imported Trees – Garrison dekorace, přidá vám do garrisonu stromečky s dárky. Věděli jste, že vánoční strom jako zvyk pochází z Německa?

Ball of Tangled Lights – Garrison dekorace, přidá vám do garrisonu vánoční světýlka. Pokud budete mít štěstí, nezamotají se vám.

Crashin' Thrashin' Killdozer Controller – Hračka, kterých na vánoce ani kdykoli jindy v roce není nikdy není dost.

Savage Gift – Dárek, který obsahuje Apexis Crystal, Oil, Garrison Resources, vzácně pak i Frozen Arms of a Hero, Medallion of the Legion, Elixir of the Rapid Mind a velmi i vzácně Minion of Grumpus, což je nový mount, který se dá prodat v aukci.

Toto je jen malý příklad z obrovského množství vánočního obsahu, který si Blizzard pro své věrné hráče i letos přichystal. Co dalšího ve svátečním prostředí World of Warcraft můžete nalézt se dozvíte v kompletní verzi článku. Tu můžete najít na stránkách našeho partnerského portálu Starfall.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Feast of Winter Veil prostupuje svět World of Warcraft

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.