Carmageddon: Reincarnation vstoupil do otevřené bety

Pamatuje na večery, kdy jste v kostičkovaných autech sráželi nicnetušící kolemjdoucí nebo krávy na pastvinách? Dnes už legendární a pro spoustu hráčů pobuřující závodní hra Carmageddon se vrací.

Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon: Reincarnation FOTO: Stainless Games

Nový Carmageddon je už několik měsíců k dostání na Steamu formou Early Access neboli předběžného přístupu, nyní ale vývojáři upozorňují, že hra přechází do otevřeného testování, tedy public neboli open bety.

Pro hráče, kteří maji hru zakoupenou, se prakticky nic nemění. Žádná změna nečeká ani zájemce o remake staré klasiky, tak jako tak si jej budou muset, pokud si hru chtějí zahrát, koupit za necelých 25 eur.

Výhodou ale je, že při zakoupení hry v předběžném přístupu dostanete nášzup bonusů zdarma. Na hráče touto formou čekají předchozí díly Carmageddon Max Pack, Carmageddon 2: Carpocalypse Now a Carmageddon TDR 2000.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Carmageddon: Reincarnation vstoupil do otevřené bety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.