Zasněžené mapy, koulovačky a nové skiny – do Overwatche dorazily Vánoce

Další sezónní event pokračuje v už zavedené tradici.

Overwatch

Overwatch FOTO: Blizzard Entertainment

Letos nás čekají první Vánoce s Overwatchem a to se podle očekávání neobešlo bez pozornosti ze strany Blizzardu. Ani ne dva měsíce od skončení posledního eventu tak začíná nový – Winter Wonderland. Na hráče až do začátku ledna čekají vánočně a zimně laděné skiny a nový herní mód.

Tím je Mei’s Snowball Offensive. A jak už název napovídá, půjde o starou dobrou koulovačku. Všech 12 hráčů bude hrát za Mei s upravenou zbraní, která střílí sněhové koule. Jediný zásah vám stačí na to, abyste poslali nepřítele k zemi. Přebíjet však můžete jen u sněhových hromad rozesetých po mapě, takže minutí se vám může snadno vymstít. Nebo můžete nepřítele překvapit změněnou ultimátkou, která vaši zbraň změní v poloautomatický metač sněhových koulí.

Je mi jasné, že nejvíce probíraná věc už tradičně nebude herní mód, ale nálož nových skinů. Celkem se dočkalo 12 hrdinů (Pharah, Reaper, Roadhog, Sombra, Torbjörn, Tracer, Winston, Zarya, Zenyatta, Lúcio, McCree a Mei) a osobně musím říct, že Zenyatta jako louskáček je výtečný nápad. Skiny, společně s novými ikonami, spreji, emoty, vítěznými pózami a intry, můžete získat z nových beden nebo vyrobit za přebytečnou herní měnu. Ale připravte se na to, že cena je trojnásobná oproti nesezónním věcem.

img-responsive

Overwatch | foto: USgamer

Za vysněným skinem se můžete hnát až do 2. ledna, kdy event končí a vše se zase vrátí do normálu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zasněžené mapy, koulovačky a nové skiny – do Overwatche dorazily Vánoce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.