Videa

Hitman Holiday Hoarders (1:07) | video: YouTube

Hitman láká hráče na Holiday Hoarders misi

13.12.2016 000 20:28 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Io-Interactive zve všechny k novému vánočnímu obsahu, vydanému na podporu fondu pro světový výzkum rakoviny.

Vaší destinací je Paříž, vaším cílem jsou Harry “Smokey” Bagnato a Marv “Slick” Gonif, párek profesionálních zlodějů, kteří se momentálně vloupají do Palais De Walewska. Mise nesoucí název Holiday Hoarders je nejnovějším herním obsahem, stavějícím na pilířích staré známé Showstopper mission. Je jen na vás, Agentu 47, tyto zločince zastavit a zamezit jejich nezákonnému počínání.

Po cestě rozhodně neváhejte otevřít některé z dárků, které najdete. Budou se vám hodit k úspěšnému splnění mise, stejně jako reporty ochranky o zvláštní zvonivé melodii, nesoucí se palácem. Vánočně laděn je také způsob, jakým můžete vaši misi ukončit. Ten vám ale neprozradíme, nechceme přeci jen kazit překvapení.

“Rakovina je něco, co může ovlivnit život každého z nás, ať už tak, či onak. V IOI jsme chtěli udělat něco pro to, abychom pomohli vybrat peníze na její výzkum,” uvedl Hannes Seifert, vedoucí studia Io-Interactive. “Podporujeme světový fond na výzkum rakoviny tím, že rozdáváme vánoční obsah všem hráčům Hitmana a na oplátku nabízíme možnost darovat prostředky na skvělou věc. Pokud se chcete připojit, můžete tak udělat na této stránce”.

Holiday Hoarders bude dostupný v herním updatu pro PS4, Xbox One a PC od dnešního dne.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Hitman láká hráče na Holiday Hoarders misi

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.