Videa

Launch trailer (1:54) | video: Focus Home Interactive

Launch trailer na Space Hulk: Deathwing zve na krvavou řežbu s genestealery

13.12.2016 000 15:49 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Střílečka se jménem legendární taktické strategie vychází už zítra.

Jeden by řekl, že Warhammer 40 000 musí být univerzum střílečkám z první osoby zaslíbené. Bohužel, naprosto otřesný Fire Warrior nám v roce 2002 předvedl, že jen dobré zasazení nestačí. Na nápravě špatné pověsti bude od zítra pracovat Space Hulk: Deathwing. Doufejme.

Ačkoli hra nese jméno opěvované deskovky, nenechte se zmást, jde od čistokrevnou střílečku. Zdánlivě opuštěnou loď a hordy genestealerů však mají společné. V kůži (a zbroji) knihovníka Deathwing, elitní jednotky, která je součástí kapituly Dark Angels, bude vaším úkolem vyčistit prastarý koráb od nových obyvatel a navrátit všechny relikvie do rukou původních majitelů. Deathwing slibuje široký zbraní, tři stromy schopností a kooperativní mód až pro 4 hráče.

Ohlasy z nedávno proběhlé bety však byly dosti smíšené, natolik, že si hra vysloužila menší odklad. Uvidíme, jestli to stačilo na vychytání alespoň největších nedostatků. Space Hulk: Deathwing vychází zítra na PC, Xbox One a PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Launch trailer na Space Hulk: Deathwing zve na krvavou řežbu s genestealery

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.