Revelation Online spouští druhou fázi uzavřené bety + SOUTĚŽ

Revelation Online se nám těsne před Vánocemi posune do druhé faze uzavřeného testování. A to 20. prosince.

Revelation online

Revelation online FOTO: my.com

Globální vydavatel My.com ve spolupráci s vývojáři NetEase s hrdostí oznamují datum další faze uzavřené bety pro hru Revelation online. Druhá část testování teto očekávané MMORPG proběhne v termínu 20. prosince 2016 – 3. ledna 2017. Jako výraz díků prodloužili vývojáři přístup do hry všem hráčům z první fáze, a to formou beta klíčů. Hráči se tak budou moct znovu potkat v kouzelném světě Nuanor a projít si příběhem až k maximálnímu levelu 49, a to včetně mimo questových aktivit jako je crafting, dungeon a PvP.

Hráči mohou pokračovat se svými již dříve vytvořenými postavami, nebo si můžou vytvořit postavu zcela novou, třeba takového Spiritshapera. Právě o něm totiž je poslední gameplay video zveřejněné na youtube kanálu My.com a ukazuje základní vlastnosti tohoto healera.

Founders Packs:

Pokud máte zájem se do hry zapojit, určitě si prohlídně nabízené balíčky: Explorer Pack, Founder Pack, Deluxe Pack. Každý z nich obsahuje unikátní odměny jako jsou kostýmy, titul nad jméno, válečného koně, nebo I křídla. Pro vícei nformací navštivte oficiální stránky hry

Pro přihlášení do bety navšitvte tento odkaz. Pokud vás hra zajímá a chcete mít pravidelný přísun čerstvých informací, navštivte I Facebook či Twitter.

Soutěž

Dále nám bylo umožněno rozdat vám několik desítek kódů do výše uvedené druhé částí closed bety. Pokud si tedy tuto hru chcete zkusit vyzkoušet, odpovězte nám na tuto otázku:

Napište nám alespoň dvě povolání (classy), za které můžete v Revelation Online hrát.

Své odpovědi zasílejte na adresu redakce@gamifique.cz nebo na náš facebook.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Revelation Online spouští druhou fázi uzavřené bety + SOUTĚŽ

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.