Tony Hawk oznámil, že se na jeho nové hře neustále pracuje

Nový díl Tony Hawk Pro Skater je stále na živu. Přímo na svatého Valentýna to potvrdil samotný jezdec, který hrám propůjčil jméno. Hra by měla vyjít ještě tento rok na konzole.

Poslední Tony Hawk Pro Skater hra byla HD remake

Poslední Tony Hawk Pro Skater hra byla HD remake FOTO: Robomodo

Tony Hawk oznámil vývoj nové hry již minulý rok, od té doby jsme se ale o ni nic nedozvěděli, kromě krátké zmínky Sony na konferenci CES 2015, jak uvedl server vg247.com. Neví se žádné podrobnosti, neví se, kdo ji vyvíjí, kdo ji distribuuje, na jaké platformy bude apod.

Každá malá zmínka o hře, se dá považovat za malý zázrak a minimálně díky něm víme, že je hra stále naživu. Poslední takovou zprávu si nachystal Tony Hawk rovnou na svatého Valentýna, jak se můžete podívat sami.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tony Hawk oznámil, že se na jeho nové hře neustále pracuje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.