Třetí sezóna HTSS již klepe na dveře

Větší a lepší - to je již třetím rokem heslo Hearthstone turnaje středních škol.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

HTSS, Hearthstone turnaj středních škol, má za sebou již 2 ročníky. V tom prvním se soutěžilo právě v místě zrodu tohoto turnaje, v okresu Česká Lípa, ve druhém pak byl turnaj rozšířen na celý Liberecký kraj. Stejně jako v předchozím ročníku i letos se HTSS rozšiřuje - bude větší a především lepší! Už teď, během prvních pár dní registrace, se přihlásilo více než dvacet škol. Celkově se letos počítá nejméně se stovkou zúčastněných středních škol. A to je opravdu úctyhodné číslo.

Časový harmonogram

3. sezóna HTSS vypukne hned zkraje nového roku, tedy 1. ledna 2017. Tímto dnem začnou první kvalifikační turnaje na školách, po kterých budou následovat okresní a krajská finále a samozřejmě samotné grandfinále 3. sezóny HTSS. I přes start v novém roce se již nyní školy dožadují turnaje ještě před vánoci, prý je opravdu těžké vyčkat jak na ježíška a následný nový rok, tak na HTSS.

Zahrnuté kraje

V nové sezóně se HTSS rozšiřuje na celkem 3 kraje, které budou turnaji "plně pokryty".

  • Liberecký kraj - S Libereckým krajem jsme se již setkali v minulé sezóně a patří do něj okresy Česká Lípa (samotné rodiště HTSS), Semily, Jablonec nad Nisou a samozřejmě i Liberec.
  • Ústecký kraj - Celkem 7 okresů patří do našho nového kraje - Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice a Ústí nad Labem. Ústecký kraj nabízí dvojnásobný počet obyvatel a s tím i větší množství škol a nových talentů Hearthstonu, na které se můžeme těšit.
  • Hlavní město Praha - Největší město, které samo nabízí 10 městských částí, více než se rovnajícím samostatným okresům. Utkání v Praze budou samy o sobě velikou výzvou pro všechy zúčastněné, konkurence totiž bude opravdu velká.

Pro všechny ostatní kraje platí možnost účastnit se HTSS v rámci přípravných turnajů. V nich vám organizátoři pomohou s plnohodnotným Hearthstone turnajem na vaší škole, jako u ostatních turnajů, dodají vám i ceny, jen s tím rozdílem, že pro nejlepší hráče neplatí postup do vyšších kol soutěže. V loňském roce se takto turnaje zúčastnila například Plzeň, která byla prvním ambasadorem školních kol mimo rámec okresů, v nichž se HTSS pořádá. Letos se k nim připojilo mimo jiné i Brno, kde se již nyní do turnaje přihlásilo značné množství škol. Organizátoři tak slibují pro Brno vymyslet "něco speciálního". Co to bude, na to si musíme počkat do nového roku.

Registrace do 3. sezóny

Už nyní můžete svou školu přihlásit do 3. sezóny HTSS. A stačí k tomu velmi málo - vyplnit registrační formulář. Organizátoři vás následně kontaktují a pomohou vám uspořádat první turnaj na vaší škole.

Témata: HTSS
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Třetí sezóna HTSS již klepe na dveře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.