V Kojimově Death Stranding se objeví Guillermo del Toro a Mads Mikkelsen

Ale o hře pořád takřka nic nevíme.

Death Stranding

Death Stranding FOTO: Reprofoto YouTube

Jen málokteré jméno v herním průmyslu má takový zvuk jako to Hidea Kojimy. Otec série Metal Gear se minulý rok rozešel s dlouholetým parťákem, Konami, a se svým studiem Kojima Productions zakotvil v přístavu Sony. A tam kuchtí svůj další projekt, tajemstvími opředené Death Stranding, které se na The Game Awards prezentovalo novým trailerem. Stejně matoucím jako před půl rokem na E3.

Tam bylo odhaleno, že se ve hře objeví postava s tváří a hlasem Normana Reeduse, miláčka fanoušků The Walking Dead. K tomu přidejte mrtvé velryby a umělé pupeční šňůry a o zábavu (a spekulace) bylo postaráno.

Nový trailer jde ve stejných stopách. Objevuje se slavný režisér Guillermo del Toro, který s Kojimou spolupracoval na zrušeném hororu Silent Hills, s „obydleným“ inkubátorem v náručí, jak se schovává před vojáky neznámé armády. Možná hlavně před postavou s tváří Madse Mikkelsena, známého herce s už solidní řádkou záporáků na svém resumé, a jeho skvadrou nemrtvých vojáků.

Nevím, jak to máte vy, ale já jsem snad ještě zmatenější než po prvním traileru. Ale není to takové překvapení, Kojima si na matení fanoušků vždy potrpěl. Dodnes má na talíři, že před vydáním Metal Gear Solid 2 urputně tajil výměnu hlavního hrdiny v průběhu hry. Nicméně přikláněl bych se k časté spekulaci, že tak jako měl Metal Gear silný protiválečný a protijaderný podtext, Death Stranding bude skrývat nějaké to environmentální poslání.

Kdy se dozvíme, jak to je doopravdy, je zatím ve hvězdách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Kojimově Death Stranding se objeví Guillermo del Toro a Mads Mikkelsen

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.