Shadowrun: Hong Kong vybral milion dolarů

Třetí díl RPG na motivy stolní hry ze světa Shadowrun s podtitulem Hong Kong vybral za necelý měsíc na Kickstarteru více něž milion dolarů. Tvůrci proto přispěvatele náležitě odmění.

Shadowrun: Hong Kong

Shadowrun: Hong Kong FOTO: Harebrained Schemes

Původní plány studia Harebrained Schemes počítaly s čístkou sto tisíc dolarů. Ta se ale vybrala během několika dní, a na vývojáře tak čekal úkol příjemný, ale nelehký. Nabídnout zájemcům na Kickstarteru další varianty podle vybraných financí.

Po padesáti a sto tisících dolarů tak tvůrci do nabídli možnost přidat do hry další boční mise či vylepšené zvuky a zájemci na Kickstatrteru vše s radostí podpořili. Když se částka začala blížit milionu dolarů, nabídlo studio mini kampaň s předpokládanou hrací dobou čtyři ž pět hodin. I tento milník byl včera překonán.

Shadorwun: Hong Kong má před sebou ještě více než 24 hodin na Kickstarteru a vybraná částka pravděpodobně překročí 1 100 000 dolarů. Pokud jste tedy hráli předchozí díly a máte v plánu i tento, neváhejte. V rámci přispění můžete hru získat už za 15 dolarů. tedy o pět dolarů levněji, než jaká bude prodejní cena. Navíc plánovanou mini kampaň získáte zdarma.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Shadowrun: Hong Kong vybral milion dolarů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.