Shadowrun: Hong Kong vybral milion dolarů

Třetí díl RPG na motivy stolní hry ze světa Shadowrun s podtitulem Hong Kong vybral za necelý měsíc na Kickstarteru více něž milion dolarů. Tvůrci proto přispěvatele náležitě odmění.

Shadowrun: Hong Kong

Shadowrun: Hong Kong FOTO: Harebrained Schemes

Původní plány studia Harebrained Schemes počítaly s čístkou sto tisíc dolarů. Ta se ale vybrala během několika dní, a na vývojáře tak čekal úkol příjemný, ale nelehký. Nabídnout zájemcům na Kickstarteru další varianty podle vybraných financí.

Po padesáti a sto tisících dolarů tak tvůrci do nabídli možnost přidat do hry další boční mise či vylepšené zvuky a zájemci na Kickstatrteru vše s radostí podpořili. Když se částka začala blížit milionu dolarů, nabídlo studio mini kampaň s předpokládanou hrací dobou čtyři ž pět hodin. I tento milník byl včera překonán.

Shadorwun: Hong Kong má před sebou ještě více než 24 hodin na Kickstarteru a vybraná částka pravděpodobně překročí 1 100 000 dolarů. Pokud jste tedy hráli předchozí díly a máte v plánu i tento, neváhejte. V rámci přispění můžete hru získat už za 15 dolarů. tedy o pět dolarů levněji, než jaká bude prodejní cena. Navíc plánovanou mini kampaň získáte zdarma.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Shadowrun: Hong Kong vybral milion dolarů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.