Vyhlášení Giveaway k příležitosti 2 000 like na Facebooku

Před týdnem jsme s vámi, našimi čtenáři, oslavili dosažení 2 000 like na naší Facebookové stránce. Nyní je čas na vyhlášení výherců.

GAMIFIQUE.cz

GAMIFIQUE.cz FOTO: GAMIFIQUE.cz

1. cena - Figurka Skyforge

První cenou v naší giveaway je figurka hlavní božské postavy ze hry Skyforge, uschovaná v krabičce Sandboxr. Přihlásili se o ní dva zájemci, výhercem, kterému pečlivě zabalenou figurku zašleme, se stává  Arnošt Mertlík.

2. cena - Teplá zimní šála Armored Warfare

V teplotách, které panují poslední týden, již nejeden z nás sáhl po staré dobré šále. Ta, kterou jsme se rozhodli nadělit jednomu z vás, má navíc i bonusových +75 Armor. A to jsou na šálu dost dobré staty. Šála k Jiřímu Kačenovi, přes mezistanici v redakci Gamifique, putuje ze slunného LA, kde se vývojáři z Obsidian Entertainment nezalekli ani evropského zimního počasí a svou výbavu mu přizpůsobili. 

img-responsive

Teplá zimní šála Armored Warfare +75 Armor | foto: GAMIFIQUE.cz

3. cena - Triko Armored Warfare

Z prostředí tanků pro vás máme nachystaný i další kousek do šatníku. Je jím triko Armored Warfare. Získává jej Rosta Krestyn

img-responsive

Triko Armored Warfare velikost M | foto: GAMIFIQUE.cz

4. cena - Svítící hopsakoule StarCraft II

Hopsakouli jsme do soutěže zařadili pod tímto názvem a ani nás nenapadlo, že to nemusí být název oficiální, známý každému. Upozornil nás na to právě Tomáš Greššo, který si o "hopsakouli" napsal. My tedy po důkladném studiu terminologie tohoto předmětu Tomášovi rádi hopík (tak je podle všeho oficiálně znám) zasíláme a doufáme, že mu přinese přinejmenším tolik zábavy, co nám.

img-responsive

Svítící hopsakoule StarCraft II | foto: GAMIFIQUE.cz


5. cena - 5 000 MB pro stahování na hellspy

Hellspy je prostor pro sdílení dat. Online datové úložiště, kde může každý archivovat a sdílet svá data. Kdekoli, s kýmkoli, pohodlně a bez čekání. My právě sem darujeme 2x 5 000 MB pro stahování Janu Doubkovi.

img-responsive

5 000 MB pro stahování na hellspy | foto: GAMIFIQUE.cz


Cena útěchy

Jako cenu útěchy jsme si pro všechny, kteří nenašli své jméno mezi výherci, připravili dva dárky. Plakát StarCrat II: Legacy of the Void a kódy do her Cloud Pirates a Heroes of Incredible Tales. Vzhledem k tomu, že plakát by bylo velice náročné přepravovat poštou či jiným dopravcem, tuto cenu si budete moci vyzvednout u jednoho z našich partnerů - v herně SkillZone a to kdykoli. Otevřeno totiž mají nonstop. Kód vám s radostí zašleme, pokud nás kontaktujete ve zprávě na Facebooku.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyhlášení Giveaway k příležitosti 2 000 like na Facebooku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.