Známe datum vydání LEGO Worlds

Dětství snad každého z nás nepochybně více či méně ovlivnilo Lego.

LEGO Worlds

LEGO Worlds FOTO: Cenega

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games a The LEGO Group celému světu dávají na vědomí, že jejich společný počin LEGO Worlds, galaxie smyšlených světů vytvořených kompletně z LEGO kostiček, kde hráči mohou prozkoumávat, objevovat a vytvářet společně, vychází dne 21. 2. 2016 pro konzole Xbox One a Playstation 4.

 “Ve hře LEGO Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček,” říká Jonathan Smith, vedoucí vývoje TT Games. “Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budete moci vytvořit cokoliv co Vás jen napadne – ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur.”

“Hra LEGO Worlds obohacuje naši LEGO franšízu o zcela nový neotřelý zážitek, který nabídne veškerou zábavu, kterou si můžete užít se stavěním LEGO kostek,” říká David Haddad, president společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment.

Ve hře LEGO Worlds se hráči pustí do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

LEGO Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, či budou mít možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.

Zdroj: Cenega Czech

Témata: LEGO
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe datum vydání LEGO Worlds

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.