Velký patch do Dragon Age: Inquisition přinese Black Emporium

Herní pecka loňského roku z dílny BioWare Dragon Age: Inquisition se zatím žádného DLC nedočkala, vývojáři ale přináší takřka plnohodnotnou náhradu. Ve hře se objeví Black Emporium.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition FOTO: Electronic Arts

Black Emporium je znám hráčům druhého dílu Dragon Age jako podzemní obchod, v němž bylo možné zakoupit některé unikátní předměty. Tento přídavek do hry přišel formou DLC, u třetího dílu hry tomu ale bude jinak.

BioWare do DA:I podle informací, které zveřejnil na svém blogu, přinese Black Emporium v pátem patchi, tudíž zdarma bez nutnosti dokupovat další kontent do hry. Patch 5 má být dosud největší záplatou na hru, jejíž datum vydání ale zatím zveřejněno nebylo. Poněkud netradičně totiž prvně projde beta testováním.

Další novinkou ve hře bude Zrcadlo transformace, které umožní hráčům měnit vzhled postavy i vybavení. Vývojáři také vyhoví četným voláním hráčů a do hry zakomponují auto-attack a některé vychytávky, které usnadní hraní.

Těšit se tak můžeme například na nastavitelnou velikost písma v titulcích, možnost bindování dalších tlačítek na myši či změnu kvality shaderů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Velký patch do Dragon Age: Inquisition přinese Black Emporium

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.