Asus Republic of Gamers Bootcamp: Live Stream z Nestu po celý víkend

Už dnes se začnou do The Nest sjíždět hráči, hráčky i vybraní diváci, aby zde strávili víkend plný CS:GO, zábavy, dobrého jídla a především skvělé atmosféry.

ROG Bootcamp v The Nest

ROG Bootcamp v The Nest FOTO: ASUS republic of Gamers CZ

The Nest hostí další z jeho legendárních Bootcampů. Tentokrát se na sever Čech sjely hned tři pětice. První z nich tvoři tým eXtatus - nejlepší CS:GO tým v české republice, který má na svém kontě například vítězství na letošním  Mistrovství ČR v počítačových hrách. 

Společnost jim po celý víkend bude dělat druhý tým, tentokrát složený ze zástupkyň něžného pohlaví. Členky Asus Republic of Gamers CS:GO týmu se postaví proti hráčům z eXtatus v prvním ze třech zápasů, které se budou během víkendu konat. 

Třetí skupinou, která se celé akce zúčastní, je pětice fanoušků ROG, která byla pozvána do Nestu, aby se připojila k hráčům nejen v doupěti, ale i ve hře samotné. Kromě volného hraní a zábavy se tito fanoušci utkají s profi hráči a pokusí se je porazit. Aby to neměli tak těžké, své soupeře si budou moci vybrat a libovolně namixovat do týmu jak ze zástupců eXtatus, tak ze zástupkyň dámského ROG týmu. 

Hlavním programem na celý víkend jsou tedy tři zápasy. První z nich, jak už bylo řečeno, proběhne mezi dvěma sehranými týmy - eXtatus vs ROG female. Druhé utkání pak proti sobě postaví týmy, sestavené podobně, jak tomu bývalo při školní vybíjené. Kapitánka Jana "jance" Kozáková si do svého týmu bude volit hráče i hráčky a ve výběru se bude střídat s kapitánem eXtatus. Je zde tedy předpoklad, že k výběru "těch nejlepších" gamerů dojde hned na začátku, ovšem otázkou je, jak moc si hráči v namíchaných týmech sednou a budou schopni spolupracovat. To už zjistíme až z reportáže, kterou vám od zítřka budeme přímo z Nestu zprostředkovávat live.

V posledním, třetím zápase pak proti sobě uvidíme hrát pětici fanoušků a tým, který si opačným způsobem volby proti sobě z profi hráčů zvolí oni sami. Otázkou zůstává, zda si za soupeře vyberou známá esa, nebo takticky vyčkají na výsledky předchozích utkání a zvolí nejméně úspěšné hráče a hráčky. Stejně jako v předchozím případě i zde se bude složení týmu kombinovat z hráčů eXtatus a hráček ROG female.

Celá akce bude pojata ve stylu Big Brother v gamingovém kabátě. Na Twitchi tak budete moci sledovat každý pohyb všech účastníků akce po celou dobu jejího trvání. Vyjímkou je samozřejmě absence nočních kamer v ubytovacích prostorách, přeci jen se nejedná o reality show, ale o Bootcamp. Po skončení zápasů bude pro účastníky následovat volný program, při němž určitě dojde především na chill, deskové hry a volné hraní. Nemusíte se bát, že by vám nějaká akce unikla. V reportáži budeme sledovat dění živě a vy si tak budete moci přečíst, co se po celý den v Nestu dělo. Stream bude pokračovat i během neděle, kdy hráči budou trénovat a užívat si pohodlí Nestu.

Pokud byste i vy chtěli vyzkoušet pohostinnost herní vily The Nest, navštivte facebookovou stránku, kde se dozvíte veškeré podrobnosti, včetně dokumentace předchozích akcí zde pořádaných.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Asus Republic of Gamers Bootcamp: Live Stream z Nestu po celý víkend

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.