Asus Republic of Gamers Bootcamp: Live Stream z Nestu po celý víkend

Už dnes se začnou do The Nest sjíždět hráči, hráčky i vybraní diváci, aby zde strávili víkend plný CS:GO, zábavy, dobrého jídla a především skvělé atmosféry.

ROG Bootcamp v The Nest

ROG Bootcamp v The Nest FOTO: ASUS republic of Gamers CZ

The Nest hostí další z jeho legendárních Bootcampů. Tentokrát se na sever Čech sjely hned tři pětice. První z nich tvoři tým eXtatus - nejlepší CS:GO tým v české republice, který má na svém kontě například vítězství na letošním  Mistrovství ČR v počítačových hrách. 

Společnost jim po celý víkend bude dělat druhý tým, tentokrát složený ze zástupkyň něžného pohlaví. Členky Asus Republic of Gamers CS:GO týmu se postaví proti hráčům z eXtatus v prvním ze třech zápasů, které se budou během víkendu konat. 

Třetí skupinou, která se celé akce zúčastní, je pětice fanoušků ROG, která byla pozvána do Nestu, aby se připojila k hráčům nejen v doupěti, ale i ve hře samotné. Kromě volného hraní a zábavy se tito fanoušci utkají s profi hráči a pokusí se je porazit. Aby to neměli tak těžké, své soupeře si budou moci vybrat a libovolně namixovat do týmu jak ze zástupců eXtatus, tak ze zástupkyň dámského ROG týmu. 

Hlavním programem na celý víkend jsou tedy tři zápasy. První z nich, jak už bylo řečeno, proběhne mezi dvěma sehranými týmy - eXtatus vs ROG female. Druhé utkání pak proti sobě postaví týmy, sestavené podobně, jak tomu bývalo při školní vybíjené. Kapitánka Jana "jance" Kozáková si do svého týmu bude volit hráče i hráčky a ve výběru se bude střídat s kapitánem eXtatus. Je zde tedy předpoklad, že k výběru "těch nejlepších" gamerů dojde hned na začátku, ovšem otázkou je, jak moc si hráči v namíchaných týmech sednou a budou schopni spolupracovat. To už zjistíme až z reportáže, kterou vám od zítřka budeme přímo z Nestu zprostředkovávat live.

V posledním, třetím zápase pak proti sobě uvidíme hrát pětici fanoušků a tým, který si opačným způsobem volby proti sobě z profi hráčů zvolí oni sami. Otázkou zůstává, zda si za soupeře vyberou známá esa, nebo takticky vyčkají na výsledky předchozích utkání a zvolí nejméně úspěšné hráče a hráčky. Stejně jako v předchozím případě i zde se bude složení týmu kombinovat z hráčů eXtatus a hráček ROG female.

Celá akce bude pojata ve stylu Big Brother v gamingovém kabátě. Na Twitchi tak budete moci sledovat každý pohyb všech účastníků akce po celou dobu jejího trvání. Vyjímkou je samozřejmě absence nočních kamer v ubytovacích prostorách, přeci jen se nejedná o reality show, ale o Bootcamp. Po skončení zápasů bude pro účastníky následovat volný program, při němž určitě dojde především na chill, deskové hry a volné hraní. Nemusíte se bát, že by vám nějaká akce unikla. V reportáži budeme sledovat dění živě a vy si tak budete moci přečíst, co se po celý den v Nestu dělo. Stream bude pokračovat i během neděle, kdy hráči budou trénovat a užívat si pohodlí Nestu.

Pokud byste i vy chtěli vyzkoušet pohostinnost herní vily The Nest, navštivte facebookovou stránku, kde se dozvíte veškeré podrobnosti, včetně dokumentace předchozích akcí zde pořádaných.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Asus Republic of Gamers Bootcamp: Live Stream z Nestu po celý víkend

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.