Giveaway: Gamifique slaví 2 000 fanoušků na facebooku

A při této příležitosti pro vás máme množství cen.

GAMIFIQUE.cz

GAMIFIQUE.cz FOTO: GAMIFIQUE.cz

Gamifique se na české scéně objevil před dvěma lety. Za tu dobu se toho u nás hodně změnilo, co však zůstalo, je naše zapálení pro věc a radost z toho, že naší práci čtenáři ocení. Dnes jsme překročili hranici 2 000 fanoušků na facebooku. Tímto chceme moc poděkovat především vám, našim čtenářům, právě díky vám se Gamifique může posouvat dál a být stále lepší. Dík patří i našim partnerům Grunex.com, Game cosplay - esogames.cz, SkillZone.cz - Professional Gaming Club, SkillCraft, PLAYzone a v neposlední řadě Prima COOL.

K příležitosti oslav jsme se rozhodli uspořádat giveaway o ceny z různých herních oblastí. Pro získání jedné z nich stačí pod tento příspěvek na facebooku napsat, o kterou z nich máte zájem. Přesně za týden pak vylosujeme a vyhlásíme výherce.

1. cena - Figurka Skyforge

První cenou v naší giveaway je figurka hlavní božské postavy ze hry Skyforge, uschovaná v krabičce Sandboxr. Vypadá sice křehce, nemusíte se však bát, že by k vám figurka nedorazila v jednom kuse. Je totiž zabalená tak kvalitně, že jen její nafocení a následné pečlivé uložení zpět do krabičky zabralo dobrou čtvrthodinu.

2. cena - Teplá zimní šála Armored Warfare

Zima se neúprosně blíží a s ní i nízké teploty a potřeba zůstat v teple. S tím vám pomůže zimní šála Armored Warfare, která nejen zahřeje, ale přidá i bonusových +75 Armor. A to jsou na šálu dost dobré staty. Šála k vám, přes mezistanici v ČR, putuje ze slunného LA, kde se vývojáři z Obsidian Entertainment nezalekli ani evropského zimního počasí a svou výbavu mu přizpůsobili. 

img-responsive

Teplá zimní šála Armored Warfare +75 Armor | foto: GAMIFIQUE.cz

3. cena - Triko Armored Warfare

Z prostředí tanků pro vás máme nachystané i triko ve velikosti M. Podle nás by se do něj však vešel i někdo, kdo běžně nosí L. Ostatně posoudit to můžete sami z obrázku. I toto triko jsme pro vás přivezli až z LA, přímo z kanceláří Obsidian Entertainment.

img-responsive

Triko Armored Warfare velikost M | foto: GAMIFIQUE.cz

4. cena - Svítící hopsakoule StarCraft II

Hopsakoule měl v dětství rád snad každý z nás. Když vám pak jedna taková přijde do ruky i v dospělosti věřte, že zábava je to pořád stejná, jako kdysi. Tato hopsakoule se po dopadu na zem, jak její barva napovídá, rozsvítí zářivým bleděmodrým světlem. A skáče opravdu pěkně (nebojte, s tou vaší jsme to nezkoušeli, máme totiž vlastní a té nikdy nevzdáme!)

img-responsive

Svítící hopsakoule StarCraft II | foto: GAMIFIQUE.cz

5. cena - Razer klíčenka a náramky

Další nostalgický návrat do dětských let nabízí i tato cena, v níž najdete klíčenku a takzvané "švihací náramky", to vše s motivy Razer. 

img-responsive

Klíčenka a náramky Razer | foto: GAMIFIQUE.cz

6. cena - 5 000 MB pro stahování na hellspy

Hellspy je prostor pro sdílení dat. Online datové úložiště, kde může každý archivovat a sdílet svá data. Kdekoli, s kýmkoli, pohodlně a bez čekání. My vám v naší giveaway darujeme 2x 5 000 MB pro stahování na tomto serveru.

img-responsive

5 000 MB pro stahování na hellspy | foto: GAMIFIQUE.cz

Cena útěchy

Jako cenu útěchy jsme si pro 50 z vás připravili dva dárky. Plakát StarCrat II: Legacy of the Void a kódy do her Cloud Pirates a Heroes of Incredible Tales. Vzhledem k tomu, že plakát by bylo velice náročné přepravovat poštou či jiným dopravcem, tuto cenu si budete moci vyzvednout u jednoho z našich partnerů - v herně SkillZone a to kdykoli. Otevřeno totiž mají nonstop.

img-responsive

Plakát StarCraft II: Legacy of the Void | foto: GAMIFIQUE.cz

 Vítěze soutěže vyhlásíme na naší Facebookové stránce a v aktualizaci tohoto článku v pátek 2. prosince. A pokud máte pocit, že před vánoci by dárků mělo být ještě víc, nebudete zklamáni. V The Nest se totiž tento víkend koná Asus Republic of Gamers bootcamp. Z něj vám kromě živého přenosu na streamu přineseme také další ze soutěží o hodnotné ceny.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Giveaway: Gamifique slaví 2 000 fanoušků na facebooku

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.