K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Giveaway: Gamifique slaví 2 000 fanoušků na facebooku

A při této příležitosti pro vás máme množství cen.

GAMIFIQUE.cz

GAMIFIQUE.cz FOTO: GAMIFIQUE.cz

Gamifique se na české scéně objevil před dvěma lety. Za tu dobu se toho u nás hodně změnilo, co však zůstalo, je naše zapálení pro věc a radost z toho, že naší práci čtenáři ocení. Dnes jsme překročili hranici 2 000 fanoušků na facebooku. Tímto chceme moc poděkovat především vám, našim čtenářům, právě díky vám se Gamifique může posouvat dál a být stále lepší. Dík patří i našim partnerům Grunex.com, Game cosplay - esogames.cz, SkillZone.cz - Professional Gaming Club, SkillCraft, PLAYzone a v neposlední řadě Prima COOL.

K příležitosti oslav jsme se rozhodli uspořádat giveaway o ceny z různých herních oblastí. Pro získání jedné z nich stačí pod tento příspěvek na facebooku napsat, o kterou z nich máte zájem. Přesně za týden pak vylosujeme a vyhlásíme výherce.

1. cena - Figurka Skyforge

První cenou v naší giveaway je figurka hlavní božské postavy ze hry Skyforge, uschovaná v krabičce Sandboxr. Vypadá sice křehce, nemusíte se však bát, že by k vám figurka nedorazila v jednom kuse. Je totiž zabalená tak kvalitně, že jen její nafocení a následné pečlivé uložení zpět do krabičky zabralo dobrou čtvrthodinu.

2. cena - Teplá zimní šála Armored Warfare

Zima se neúprosně blíží a s ní i nízké teploty a potřeba zůstat v teple. S tím vám pomůže zimní šála Armored Warfare, která nejen zahřeje, ale přidá i bonusových +75 Armor. A to jsou na šálu dost dobré staty. Šála k vám, přes mezistanici v ČR, putuje ze slunného LA, kde se vývojáři z Obsidian Entertainment nezalekli ani evropského zimního počasí a svou výbavu mu přizpůsobili. 

img-responsive

Teplá zimní šála Armored Warfare +75 Armor | foto: GAMIFIQUE.cz

3. cena - Triko Armored Warfare

Z prostředí tanků pro vás máme nachystané i triko ve velikosti M. Podle nás by se do něj však vešel i někdo, kdo běžně nosí L. Ostatně posoudit to můžete sami z obrázku. I toto triko jsme pro vás přivezli až z LA, přímo z kanceláří Obsidian Entertainment.

img-responsive

Triko Armored Warfare velikost M | foto: GAMIFIQUE.cz

4. cena - Svítící hopsakoule StarCraft II

Hopsakoule měl v dětství rád snad každý z nás. Když vám pak jedna taková přijde do ruky i v dospělosti věřte, že zábava je to pořád stejná, jako kdysi. Tato hopsakoule se po dopadu na zem, jak její barva napovídá, rozsvítí zářivým bleděmodrým světlem. A skáče opravdu pěkně (nebojte, s tou vaší jsme to nezkoušeli, máme totiž vlastní a té nikdy nevzdáme!)

img-responsive

Svítící hopsakoule StarCraft II | foto: GAMIFIQUE.cz

5. cena - Razer klíčenka a náramky

Další nostalgický návrat do dětských let nabízí i tato cena, v níž najdete klíčenku a takzvané "švihací náramky", to vše s motivy Razer. 

img-responsive

Klíčenka a náramky Razer | foto: GAMIFIQUE.cz

6. cena - 5 000 MB pro stahování na hellspy

Hellspy je prostor pro sdílení dat. Online datové úložiště, kde může každý archivovat a sdílet svá data. Kdekoli, s kýmkoli, pohodlně a bez čekání. My vám v naší giveaway darujeme 2x 5 000 MB pro stahování na tomto serveru.

img-responsive

5 000 MB pro stahování na hellspy | foto: GAMIFIQUE.cz

Cena útěchy

Jako cenu útěchy jsme si pro 50 z vás připravili dva dárky. Plakát StarCrat II: Legacy of the Void a kódy do her Cloud Pirates a Heroes of Incredible Tales. Vzhledem k tomu, že plakát by bylo velice náročné přepravovat poštou či jiným dopravcem, tuto cenu si budete moci vyzvednout u jednoho z našich partnerů - v herně SkillZone a to kdykoli. Otevřeno totiž mají nonstop.

img-responsive

Plakát StarCraft II: Legacy of the Void | foto: GAMIFIQUE.cz

 Vítěze soutěže vyhlásíme na naší Facebookové stránce a v aktualizaci tohoto článku v pátek 2. prosince. A pokud máte pocit, že před vánoci by dárků mělo být ještě víc, nebudete zklamáni. V The Nest se totiž tento víkend koná Asus Republic of Gamers bootcamp. Z něj vám kromě živého přenosu na streamu přineseme také další ze soutěží o hodnotné ceny.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Giveaway: Gamifique slaví 2 000 fanoušků na facebooku

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.