Big Bad Birds of Armagedon: Super-krocani zaplavují svět Ark: Survival Evolved

Pomatujete na obří krocany? Jsou totiž zpátky v Turkey Trial 2 eventu.

Super-krocan

Super-krocan FOTO: Studio Wildcard

Americký Thanksgiving se pomalu, ale jistě blíží a tým pracující v Studiu Wildcard je na tyto festivity naprosto připraven a hráčům přichystal pořádnou výslužku. Dnes byl spuštěn Turkey Trial 2 event v jejich ARK: Survival Evolved . Hráči mohou tyto brutální opeřence lovit, sbírat jejich kosti a využít je k výrobě ornamentů Chieftain Headdress vytvořených speciálně pro tuto akci či k vyvolání poslušného DodoRexe.

Letos bude Turkey Trial obsahovat nové emote pro hráče a odehrávat se bude na oficálních ARK mapách, včetně Scorched Earth, The Center a The Island. Dnešní update v252.0 do hry také kromě spousty drobných změn přidá i nové živočichy k objevení a ochočení, jako například slizskou Achatinu, nočního lovce Megalosaura, Pachyrhinosaura či specialistu sklízeče Moschopse.
Se spuštěním podzimních výprodejů na Steamu je ten pravý čas sáhnout po ARK: Survival Evolved pro PC, Mac nebo Linux se slevou. ARK: Survival Evolved pořídíte na steamu s 50% slevou a Scorched Earth pak s 25% slevou.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Big Bad Birds of Armagedon: Super-krocani zaplavují svět Ark: Survival Evolved

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.