Třicet & třicet, aneb Ubisoft slaví 30. výročí 30 dny giveway

A to je dobrá zpráva pro každého hráče.

Ubisoft 30

Ubisoft 30 FOTO: Ubisoft

Vánoce jsou časem, kdy dárky nosí nejen ježíšek. Ubisoft slaví své 30. narozeniny a pro své fanoušky si přichystal giveaway po dobu 30 dnů. Během kampaně probíhající od dnešního dne až do 23. prosince bude Ubisoft každý den nadělovat hry, herní obsah a kopu slev na předměty z Ubisoft store. Rozdávání některých z těchto dárků bude limitováno na daný čas či oblast, takže se rozhodně vyplatí Ubisoft giveaway stránku průběžne sledovat po celou tuto dobu.

Celá akce je poděkováním fanouškům, kteří jsou základním pilířem, na němž mohl Ubisoft po celé roky stavět a nám hráčům následně dodávat originální a nezapomenutelné herní zážitky. Giveaway se může zúčastnit každý, kdo vlastní Ubisoft účet. 

Veškeré další informace o giveaway naleznete na této stránce

Témata: Ubisoft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Třicet & třicet, aneb Ubisoft slaví 30. výročí 30 dny giveway

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.