Začátek třetí sezóny The Walking Dead se odkládá na prosinec

O trochu později, než nám původně Telltale slibovali.

The Walking Dead - A New Frontier

The Walking Dead - A New Frontier FOTO: Telltale Games

Za poslední čtyři roky byli zkušení vývojáři adventur z Telltale Games více než činí, naservírovali nám epizodická dobrodružství ze světa Borderlands, Fables, Minecraftu a v současné chvíli se do finále kvapem blíží i Batman. Ale hlavní sérií je pro Telltale stále ta, která je (znovu)proslavila a ukázala, že epizodický formát dokáže být pěkně výdělečný byznys: The Walking Dead.

Třetí sezóna s podtitulem A New Frontier podle původních zpráv měla dorazit v listopadu. To padá, ale před koncem roku to první epizoda ještě stihne. Zatím nepojmenovaný střípek z nového příběhu bude hratelný od 20. prosince.

A New Frontier se odehrává čtyři roky po vypuknutí apokalypsy a událostech první sezóny. Opět se setkáme s Clementine, která spojí síly s mladým Javierem při pátrání po jeho ztracené rodině. A podle tradice série nás čeká spousta rozhodnutí, která – alespoň na oko – ovlivní vyprávněný příběh.

Více informací a nahlédnutí pod pokličku na nás čeká v rámci The Game Awards, 1. prosince.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Začátek třetí sezóny The Walking Dead se odkládá na prosinec

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.