Videa

Darksiders: Warmastered edition (1:35) | video: YouTube

Darksiders: Warmastered edition je nyní dostupná pro herní konzole

23.11.2016 000 00:42 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Majitelé herních konzolí se netradičně mohou podívat do hry dříve, než příznivci PC setupů.

THQ Nordic dnes světu představilo vyšperkovanou verzi své originální hry Darksiders ve verzi pro PlayStation 4 a Xbox One. Při této příležitosti se samozřejmě slušelo vydat i nový trailer, který vás naláká k návratu do temného prostředí. 

Verze pro zastánce tradičních herních počítačů bude mezi hráče vypuštěna 29. listopadu, následovaná v krátké době verzí pro Wii U. Darksiders Warmastered Edition je, jak už název napovídá, vylepšená verze původní originální hry v luxusním HD resolution provedení 4k a pastvou pro vaše oči bude i 60 FPS. 

Oklamáni zlovolnými silami temna čtyři jezdci apokalypsy přivezli konec světa poněkud dříve, než bylo původně v plánu a nyní čelí obvinění za rozpoutání války mezi nebesy a pekelnými hlubinami. V této bitvě se podařilo zvítězit démonům, kteří briskně nastolili nadvládu nad zemí. Vám tak do cesty může přijít téměř kdokoli, od andělského bojovníka až po odporné hordy démonů. A zničit je musíte samozřejmě všechny, bez rozdílu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Darksiders: Warmastered edition je nyní dostupná pro herní konzole

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.