Combat Arms přichází s operací Janus

Nexon Europe se rozhodl opravit jednu ze svých starších her, a to konkrétně Combat Arms. Ta se může těšit na masivní update grafického enginu, uživatelského rozhraní, UX a matchmakingu.

Combat Arms

Combat Arms FOTO: Nexon

16. listopadu 2016 společnost Nexon Europe započala s operací Janus,která se bude skládat z updatu grafického enginu, vylepšení UI/UX a matchamkingu pro svou online FPS hru - Combat Arms.

Vše začne již zmíněná oprava LithTech Jupiter enginu, který nyní bude podporovat náročnější grafiku srovnatelné s moderními enginy. Hráči budou mít možnost výběru mezi starým a nově upraveným enginem, takže při hraní na stejném serveru budou moci různí hráči používat různá grafická nastavení.

img-responsive

Combat Arms se starým a novým enginem | foto: Nexon

Začátek roku 2017 přinese druhou část změn, která se bude týkat matchmakingu, uživatelského rozhraní a UX. Uživatelské rozhraní bude zjednodušené a snadněji ovladatelné, i jeho rozlišení se změní ze 4:3 na 16:9 a do hry se dostanete skrz pouhá dvě kliknutí. A aby se to celé nějak pěkně uzavřelo, dočkají se hráči předělaného matchmaking systému. Ten bude mnohem více vybalancovaný díky lepšímu přiřazování hráčů na stejných úrovních. Klíče do beta testu tohoto updatu se již začaly rozdávat a vybraní hráči mohli začít s testováím nového enginu. Hráči mohou přijít do kontaktu s týmem z Combat Arms na jejich webových stránkách, fóru a prostřednictvím sociálních médií, kde mohou získat svůj klíč.

Témata: Combat Arms
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Combat Arms přichází s operací Janus

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.