Videa

Gameplay trailer (0:59) | video: Nordic Games

The Dwarves upozorňuje na blížící se vydání akčním trailerem

17.11.2016 000 17:47 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Svět z knih od Markuse Heitze ožije na začátku prosince.

Před týdnem jsme vás informovali o novém projektu německého studia KING Art Games, Iron Harvest. Dávno před světem Jakuba Rozalského ale budeme moci v druhé hře od stejných vývojářů navštívit univerzum populární knižní tetralogie Trpaslíci od Markuse Heitze. Hra se před rokem dočkala úspěšného zafinancování na Kickstarteru a i přes odsunuté datum vydání k nám dorazí ještě letos.

The Dwarves slibuje velkolepé putování po královstvích Girdlegardu, s důrazem jako na příběh, tak i pořádně krvavé boje. Soubojový systém se sice drží standardu cRPG, tzn. taktické real-timeové souboje s pauzou, ale na druhou stranu se inspiruje v chaotických řežbách Diabla a spol., takže půjde o něco akčnější podívanou než v Baldur’s Gate nebo Pillars of Eternity. Zásadním prvkem soubojů by měla být fyzika, o shazování nepřátel z útesů tedy nebude nouze.

Nový trailer je sice krátký a výběr hudby je na fantasy dost netradiční, ale to asi jen svědčí o tom, že KING Art a THQ Nordic si uvědomují, kde vězí síla jejich hry. Takže pokud by vás minutová ukázka na hru o nejvíc „cool“ rase, kterou fantasy nabízí, stačí si počkat do 1. prosincem, kdy The Dwarves vychází. Objeví se na PC, Xbox One a PS4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: The Dwarves upozorňuje na blížící se vydání akčním trailerem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.