Program na prodloužený víkend? Avatar VR Triatlon!

Nedávno otevřená Avatar herna virtuální reality pořádá ve dnech 17. - 20. 11. svůj první VR turnaj a to rovnou ve třech disciplínách.

Avatar VR Triatlon

Avatar VR Triatlon FOTO: Ookami consequat, Gamifique.cz

Space Pirates Trainer

Hra se hraje na HTC Vive

Space Pirates Trainer je oficiální tréningový trenažér pro každého, kdo se chce stát vesmírným pirátem. Vaším úkolem je porazit vesmírné drony za pomoci rozlišných zbraní a jiných vychytávek. Pokud chcete být opravdu dobří, musíte se vyhnout střelám od dronů, které mají jediný úkol - zabít vás.

img-responsive

Space Pirates Trainer | foto: Ookami consequat, Gamifique.cz

Fruit Ninja VR

Hra se hraje na HTC Vive

Tuhle hru určitě všichni velmi dobře znáte ze svých mobilních telefonů. Účelem je přesekat co nejvíce létajícího ovoce a nasbírat za to co nejvíc bodů. Ve VR dostává hra díky brýlím HTC Vive třetí rozměr - v každé ruce držíte katanu a musíte se s ní pořádně ohánět, abyste stihli zničit všechno to ovoce, co kolem vás lítá. Hra, u které se určitě zapotíte a zároveň vyzkoušíte, jak dobrý máte postřeh.

img-responsive

Fruit Ninja | foto: Ookami consequat, Gamifique.cz

Assetto Corsa

Hra se hraje na Oculus Rift

Klasický závod v autě, ale tak trochu jinak. Na hlavu si nasadíte Oculus Rift, posadíte se do pohodlného křesla a řídíte pomocí volantu který je před vámi. Nejrychlejší zajetý čas samozřejmě vyhrává.

img-responsive

Assetto Corsa | foto: Ookami consequat, Gamifique.cz

Jak to bude celé fungovat a o co se hraje?

Každý den bude v jednotlivých hrách sestavován žebříček nejlepších výsledků a nejlepší hráč dne u každé disciplíny získá POUKAZ NA DALŠÍ VSTUP DO HERNY ZDARMA.

Na závěr celého víkendového turnaje budou vyhodnoceny všechny výsledky a vyhlášeni 3 nejlepší triatlonisté, tzn. hráči, kteří nahráli nejvíce bodů ve všech třech disciplínách, dohromady za všechny dny. Výsledky budou zveřejněny na Avatar FB stránkách a výherci získají hodnotné ceny.

img-responsive

HTC Vive | foto: Ookami consequat, Gamifique.cz

Registrovat do turnaje se můžete hned několika způsoby - telefonicky na čísle 223 005 611 nebo 728 411 414, e-mailem na info@avatarherna.cz a nebo zcela jednoduše přes zprávu na Avatar FB stránce. Otevřeno bude každý den od 12 do 22 hodin.

Avatar VR herna sídlí na ulici Drahobejlova, kousek od O2 Arény v Praze, takže je lehce dostupná na trase metra B a parkování zde také není problém. V herně jsou kromě již zmiňovaných HTC Vive a Oculus Rift dostupné také headsety Samsung Gear a Hyper VR. V katalogu her nejsou samozřejmě jen tři hry popisované výše, ale vybrat si můžete z více jak 40 her. Se vším vám na místě pomůže a poradí příjemná obsluha a nechybí ani možnost dát si malé občerstvení.

Venku ať si klidně prší, sněží, nebo padají kroupy. Tohle vypadá na zatraceně dobrý víkend! Jdete do toho s námi?

Témata: VR
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Program na prodloužený víkend? Avatar VR Triatlon!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.